Sztuczne rzęsy można nosić zawsze, bez względu na sezon lub pogodę. Stosowane są one do linii rzęs, tworząc złudzenie dłuższych, pełniejszych, ciemniejszych rzęs. Powinny one łączyć się z naturalnymi rzęsami aby wzmocnić wygląd. Możesz stosować proste, naturalnie wyglądające na dzień lub pełne dramatyczne rzęsy na wieczorowe spotkania.

Sztuczne rzęsy są dostępne w wielu różnych kształtach i stylach:
Nałożone sztuczne rzęsy to rzęsy, które powinny być noszone przez krótki okres, np. 1-2 dni. Są bardzo popularne, ponieważ są szybsze w stosowaniu i mogą być ponownie wykorzystane, jeśli są odpowiednio oczyszczone po każdym użyciu.
Pojedyncze sztuczne rzęsy łączą się z rzęsami naturalnymi i trzymają się dłużej, oraz wyglądają bardziej naturalnie. Można dopasować ilość jak tylko chcesz, mało lub więcej tak aby pasowały do
Twojej powieki.
JAK STOSOWAĆ STRIP FALSE EYELASHES: Czy chcesz nakładać na własne paski rzęs? To, co musisz zrobić:
- Wyjąć rzęsy z opakowania i jeśli są zbyt długie, wyrównaj je w razie potrzeby.
- Stosować klej wzdłuż linii sztucznych rzęs, NIE na powiekach. Poczekaj 30 sekund, aż klej stanie się lepki. Zacznij od środkowej części powieki blisko podstawy naturalnych rzęs a następnie dociśnij końce zewnętrzne i wewnętrzne.
- Na końcu można zastosować tusz do bardziej intensywnego wyglądu.
 
JAK STOSOWAĆ INDYWIDUALNE KĘPKI RZĘS: mają różne długości (krótkie, średnie, długie) i są mocowane indywidualnie do naturalnych rzęs, aż linia jest pełna.

WSKAZÓWKI, aby poprawić niedoskonałości oczu przy użyciu sztucznych rzęs:
• Jeśli masz okrągłe lub zakapturzone oczy, musisz nakładać krótsze rzęsy w wewnętrznym rogu oka i dłuższe w narożniku zewnętrznym. Zawsze nakładaj tusz do rzęs na dolne rzęsy. W ten sposób Twoje oczy wydłużą się.
• Jeśli masz wydłużone oczy, możesz wybrać parę sztucznych rzęs typu wentylatora (dłuższe w środku taśmy).