Lato jest blisko! Lato jest zbyt blisko, więc musisz zadbać o swoje paznokcie. Twoje dłonie muszą być nienaganna, a także stopy. Nadszedł czas, aby pokazać swoje klapki i sandały.

Melkior przynosi Ci kolekcję lakierów błyszczących, matowych, perłowych, neonowych i francuskich. Dowiedz się teraz, jakie kroki należy wykonać, aby uzyskać doskonałe manicure.

 

BŁYSZCZĄCY LAKIER DO PAZNOKCI

Lakier do paznokci z Melkior jest w modnych kolorach i jest bardzo odporny, ma dobre krycie i wysycha szybko. Każda kolekcja zawiera żywe kolory, od najbardziej naturalnych do najbardziej śmiałych. Nadszedł czas, aby nosić ciepłe i pastelowe odcienie, ale jednocześnie bardzo pigmentowane. Nie zapominaj: stworzyć małe detale i ozdoby używając naklejek do paznokci lub tworzyć pomysłowe rysunki i obrazy.

 

***WSKAZÓWKA! Odtłuścić bardzo dobrze paznokcie przed nałożeniem lakieru do paznokci. W przypadku złuszczonych paznokci należy użyć bloku polerującego do dokładnego oczyszczenia złuszczonego obszaru.

 

PERŁOWY LAKIER DO PAZNOKCI

Jeśli nie w sezonie letnim, to kiedy? Kiedy możesz używać lakierów perłowych ?! Odważ się i spróbuj czegoś innego na manicure i pedicure. W przeciwieństwie do oczekiwań, perłowe lakiery do paznokci mogą być używane w każdej chwili, w ważnych wydarzeniach, na wakacjach, a nawet na manicure panny młodej. Są wyrazem wyrafinowania i kobiecości, więc muszą być. Perłowy kolor sprawia, że manicure wygląda rewelacyjnie i lśniąco. Ma formułę zapewniającą bardzo dobre krycie, odporność i szybkie suszenie. Możesz wybrać perłowe lakiery do paznokci w odważnych kolorach, jak zielony, indygo, brązowy, różowy i liliowy.

 

CEKINOWY LAKIER DO PAZNOKCI

Cekinowe lakiery do paznokci są idealne na sensacyjne manicure! Odważ się spróbować! Dlaczego to? Jest odporny, ma bardzo dobre krycie i ma spektakularny wygląd. Szybko schnie, błyszczące wykończenie. Na uroczyste manicure można używać brokat perłowy, cyrkonie Swarovski, lub naklejki.

 

MATOWY LAKIER DO PAZNOKCI

Czy chcesz zrobić manicure z matowym wykończeniem? Melkior stworzył całą kolekcję matowych lakierów do paznokci dostępnych w butelkach o pojemności 15 ml, a także w butelkach o pojemności 4,5 ml idealnie wsuwanych do torebki. Dlaczego warto używać matowego lakieru do paznokci? Ponieważ jest bardzo pigmentowany, wysycha szybko, ma bardzo dobre krycie i zapewnia matowe wykończenie. Ma specjalną formułę, która zapewnia matowe wykończenie manicure. Butelka ma ergonomiczny kształt i jest wyposażony w szeroką szczotkę do szybkiego stosowania. Posiada również antypoślizgową zakrętkę.

 

*** TIP! Zawsze należy stosować warstwy bazę przed nałożeniem lakieru do paznokci.

 

MANICURE FRENCUSKIE

Klasyczne francuskie manicure nigdy się nie starzeje. Można go nosić z dowolnej okazji i sezonu. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i jest wyrazem absolutnej kobiecości. Wybierz naturalne odcienie Twojego manikiuru!

Oto kroki, które musimy przestrzegać, aby uzyskać doskonały manicure:

1. Usuń stary lakier do paznokci za pomocą środka do usuwania lakierów do paznokci (bez acetonu) - - lepiej używać beztlenowego środka do usuwania, ponieważ nie wysycha ani nie uszkadza paznokci i krążków.

2. Następnie, przy użyciu pilnika do paznokci 100/180,  nadaj paznokcią odpowiednią długość i kształt.

3. Odsuń skórki za pomocą patyczka do manicure, a w przypadku żółtych lub złuszczonych paznokci oczyścić obszar polerką do paznokci.

4. W miseczce do manicure z ciepłą wodą umieścić tabletkę musującą do manicure, która łagodzi i nawilża. Zanurzyć rękę w misie do manicure i pozwól, aby działanie zmiękczające kąpieli  trwało przez 10 minut.

5. Odsuń skórki i nakładaj olej z pestek.

6. Odtłuścić bardzo dobrze paznokcie przy użyciu Dehydrator, nałoż warstwę bazową, a następnie zastososuj lakier do paznokci, w dwóch cienkich warstwach. Po każdej aplikacji lepiej poczekaći dobrze jest mieć blisko korektor do  lakieru , co pozwala na wymazanie nierówności lakieru do paznokci.

7. Użyj rozcieńczalnika do zagęszczonego lakieru do paznokci, aby przywrócić prawidłową konsystencję. Nie nakładaj lakieru do paznokci w grubej warstwie, ponieważ w ten sposób będzie schło wolniej i będzie się  łuszczyć.

8. Jeśli chcesz wyśmienite manicure użyj ozdobnych naklejek z modnym wzorem i w końcu zastosuj powłokę Wysoki Połysk.

9. Do szybkiego suszenia ekspresowa suszarka.

I ... już zrobiliśmy!