Każda z nas marzy o idealnym makijażu, dlatego aplikacja kosmetyków jest bardzo ważna. Klientki chcą dobrej oraz profesjonalnej aplikacji, pędzle do makijażu stają się niezbędnymi narzędziami w ich pracy .

 Specjaliści mówią, że makijaż dobrze wykonany stanowi, 50% produktu i 50% aplikacji.

 Dlatego Melkior pokazuje ogromne znaczenie pędzli do makijażu, starając się stworzyć wysokiej jakości produkt

Wkrótce, nowe modele udoskonalonych i ręcznie robionych profesjonalnych pędzli będą  dostępne w sprzedaży. Ważna rzecz – nowe pędzle pomogą nam dążyć do wykonania doskonałego makijażu.

Ujawniajmy nową produkcję na ten sezon:

 

  •          Pędzel(ref. 14137) - idealny do konturowania i mieszania cieni do powiek. Ma miękkie, gładkie włókna , skośny kształt. Odporny. Ergonomiczny trzonek. Wykonany ręcznie.
  •          Pędzel (ref. 14138) - miękka i gęsta szczotka do  mieszania cieni. Ma zaokrąglony brzeg z gładkimi lecz twardymi włóknami. Idealny do aplikacji podkładowego cienia na całej powiece. Pędzel stworzony do Smokey Eys Odporny. Ergonomiczny trzonek. Wykonany ręcznie.
  •          Pędzel (ref. 14139) twarde , zaokrąglone włosie. Pędzel do rozcierania . Ergonomiczny trzonek. Wykonany ręcznie.
  •          Pędzel(ref. 14135) wysuwany pędzelek do ust idealny do aplikacji szminek jak i błyszczyków Łatwy w użyciu i czyszczeniu.

 

Jak używać ?

Nanieś produkt na pędzel. Nakładając kolor od konturów, do środka ust, równomiernie umalować całe usta.

Jak odpowiednio czyścić pędzle do makijażu?

Należy trzymać czyste w specjalnym etui do pędzli, czyścimy po każdym makijażu.

 Przydatne wskazówki:

Myjemy pędzle w letniej wodzie najlepiej z szarym mydłem ,delikatnie myjemy nie mieszając włosia gdyż  może to powodować poluzowanie oraz nadmierne wypadanie. Łagodnie spłukujemy. Układamy na płasko , pozostawiając do wyschnięcia , nie suszymy !

Bądź artystą i stwórz doskonałe spojrzenie !