Oczywiste jest, że pomadka powinna być w zestawie do makijażu każdej kobiety. To symbol kobiecości. Kiedy nie masz czasu, aby zrobić makijaż malujemy usta ,efekt gotowy. Twoja twarz natychmiast nabiera koloru.

 

Jak dopasować szminkę?

• Można dopasować do koloru włosów lub cieni do powiek.

Strażacka  czerwień (HONEY i FIRE), ziemisty brąz (CARAMEL), klasyczna czerwień(CARDINAL RED, CLOSER) oraz śliwka (DEEP LOVE).

· Możesz dopasować szminkę do akcesoriów, butów, torebki i biżuterii. Dopasowujemy szminkę do sukienki, kurtki lub swetra, w tym samym kolorze, w przeciwieństwie lub w uzupełnieniu kolorystyki. Uniwersalne odcienie pasujące do każdego looku: SWEET SMILE, MANDARINE, AMOUR.

· Możesz wybrać kolor pomadki pasujący do okazji. Na koktajl party idealne będą,  (TENDER, CANDY, EXQUISITE), zwolenniczkom neutralnych odcieni proponujemy (NUDE, GINGER SPICE, SUAVE), na imprezę Halloween czarno-brązowy MMUST HAVE (MISTERIOUS, HOT CHOCOLATE).

· Dla odważnych: OZONE, HOT PINK, STARS.

· Klasyczna czerwień (LE ROUGE) nigdy się nie starzeje. Nadaje się zarówno do makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

 

Pomadki Melkior są dostępne w różnych teksturach: matowe, kremowe, błyszczące. Zawierają dużo pigmentu, soczyste. Nie ścierają się z ust. Łatwe do aplikacji. Błyszczące pomadki  mają  miękką, bardzo gładką i przyjemną konsystencję. Dodają objętości są odżywcze jak balsam.

Pomadki Melkior są kompatybilne, można je wymieszać ... Aby uzyskać więcej objętości można zastosować szminkę typu shimmery, w środku wargi, nad matową lub kremową szminką,

 

Pędzle Melkior:

  •          Pędzelek (ref.14134) - łatwy w użyciu i do czyszczenia. Idealny do nakładania szminki  z  połyskiem.
  •          Pędzelek (nr ref. 14116) odpowiednie włosie do rozprowadzenia kremowych konsystencji.
  •          Pędzel wysuwany (nr ref. 14135) - wysuwany pędzelek do ust idealny do aplikacji szminek jak i błyszczyków  łatwy w użyciu i czyszczeniu.

 

Pokochaj pomadkę Melkior!