Czas na zmiany!

 

Prêt-à-porter lub po prostu Haute Couture, jasne jest, że GLAM ROCK makijaż był obecny na wybiegu i przyciągnął uwagę wizażystów na całym świecie. Jest to trend, który odzwierciedla obraz i niektóre aspekty naszego społeczeństwa, idee i wartości w tym momencie.

 

Przez stulecia ludzie ewoluowali; ewolucja intelektualna i fizyczna. W nowej erze technologii, w której jesteśmy atakowani wieloma pomysłami i informacjami, zmieniamy nasze zachowanie i wygląd naszego ciała: Jesteśmy w ciągłej transformacji!

 

W tej erze znajdujemy trend, w którym granice między kobietami i mężczyznami są niezauważalne. Znajdujemy się w okresie kryzysu i ciągłych poszukiwań.

 

Powróciły trendy w makijażu z lat 80tych, kładziemy akcent na kości  policzkowe, Smokey Eyes jest bardzo popularny, można nosić 2 kolory na ustach, brwi podkreślone  a manicure jest holograficzny.

 

Makijaż nie jest nudny, ma charakter . Glam rock jest od nowa na topie, kontrastowe cienie nie tylko dla odważnych kobiet. Kolce, cekiny i cyrkonie są częścią codziennego makijażu, a GLOW  LOOK to konieczność.

 

 

Podążaj za nowymi trendami!

 

Zamów produkty z nowej kolekcji Melkior! Zasługujesz na to, aby czuć się pięknie i wyjątkowo dzięki produktom do makijażu i paznokci, wykonanym z najlepszych składników.