Czy chcesz być DIVA w tym sezonie wakacyjnym?

 

Trzymaj formę na nadchodzący sezon! Twoi znajomi zapraszają na wieczór w klubie, obiad  z rodziną, przyjęcie świąteczne w biurze  nie zapomnij o feriach zimowych w górach. Jak się przygotowujesz? Co zakładasz? Jaki makijaż wybierzesz? Jaki manicure będzie na topie?

Bądź  DIVĄ i wzbudź podziw wszystkich.

 

Jeśli zapytasz kobiety, co znaczy być "Divą", odpowiedzi zadziwią cię. Nie oznacza to noszenia tylko cekinów, kryształów, lśniących ubrań i kolorowych futer. Musisz również nosić odpowiedni makijaż. Z nastawieniem i stylem. Który natychmiast przemienia Cię w radosną, optymistyczną, osobę, która kocha muzykę, zabawę i uwielbia tańczyć!

 

Oto nasza odpowiedź: Soul Dancing Divas - nowa kolekcja Melkiora, która przywraca ducha i blask makijażu lat 80-tych. Metaliczne usta, blask na powiekach, opalizujący rumieńce na kościach policzkowych. Odkryj najbardziej odpowiednie trendy dla makijażu, który zrobi wrażenie. Dla stylowego, fajnego wyglądu.

 

Jakiego rodzaju makijaż nosi DIVA? Możemy Ci pomóc! Nowa kolekcja Melkior Soul Dancing Divas została stworzona specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nowe perłowe cienie do powiek Soul Diva, Dancing Diva, Berry i ciemniejsze cienie do powiek: Pink Emotion, Crystal Eyes, Emerald Soul, Magic, Heart of Gold, Topaz.

 

Możesz podkreślić swoje kości policzkowe za pomocą nowych odcieni opalizujących proszków: Shine & Smile, Joyfully, Sunshine.

 

Używaj nowych odcieni matowej szminki.

 

To zdecydowanie sezon cekinów, kryształów i ekstremalnego blasku! Twój manicure również musi błyszczeć, a paznokcie mogą błyszczeć dzięki nowym kryształom Swarovskiego: Light Siam, Purple Velvet, Emerald, Aurore Boreal, Crystal.

 

Aby uzyskać niezapomniany wygląd, możesz liczyć na nowy lakier do paznokci dostępny w perłowych odcieniach: Royal, Deja vu, Dream Hunter i błyszczące odcienie: Thrills and Solitary. Nowe odcienie to również: Ever Splash, Ever Vivid, Ever Sangria oraz Let's Dance

 

Tak widzimy  bycie DIVA. Jak to widzisz? Nie bądź  konserwatywna. Przyjmij nowe wyzwania i wybierz makijaż "czerwony dywan". Bądź DIVA w tym sezonie wakacyjnym!

 

Zabawmy się! Zatańczmy! Bądźmy Divami!

 

#MelkiorDiva #SoulDancingDivas