Nakładasz makijaż codziennie, a więc wiesz na pewno jak ważny jest eyeliner. Pomaga zrobić uwodzicielski makijaż, ale także elegancki; smokey eyes, a także wyrafinowany i odważny. Teraz wszystko jest proste, ponieważ Melkior stworzył pigmentowany eyeliner, który wytrzyma do 24 godzin.

Eyeliner Easy Liner 24 H posiada formułę opartą na polimerach, które nadają mu wytrzymałość. Możesz stworzyć naturalny makijaż, rysując cienką, precyzyjną i lekką linię lub dramatyczny wygląd, pogrubiając i przerysowując narysowaną linię.

Jest to eyeliner typ marker (ref. 11503) z aplikatorem z filcu, idealny do podkreślenia twoich oczu. Jest bardzo łatwy w użyciu, bardzo szybko schnie, nie ciągnie się i może być używany codziennie z łatwością uzyskując nienaganny makijaż przez cały dzień. Jest intensywnie czarny i matowy, oparty na formule odpornej na przenoszenie i wytrzymuje do 24 godzin. Precyzyjna końcówka uwalnia intensywny kolor.

Jak go używać?

Eyeliner Easy Liner 24 H aplikuje się na górną powiekę oka. To bardzo proste: nałóż wcześniej bazę na powieki, przypudruj, nałóż cień, a następnie nałóż eyeliner. Zaczekaj, aż produkt całkowicie wyschnie.

Wskazówki! Oto kilka ważnych zaleceń od make-up artystów Melkiora:

Nie używaj eyelinera Easy Liner 24 H na mokrej stronie oka. Nie naciskaj aplikatora; aplikator będzie lekko ukośny. Wymieszaj produkt dobrze przed użyciem.

Wybież eyeliner do oczu który przetrwa cały dzień!

 

#EasyLinerMelkior