Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2019!

Melkiorette, po tym jak w roku 2018 cieszyliśmy się kolorem Ultra Violet, teraz w roku 2019 przygotowujemy się aby nosić kolor Living Coral!

To wspaniały, radosny, realistyczny, imponujący odcień, który przekazuje dużo pozytywnej energii.

Patrząc na niego, poczujesz radość i ciepło w świecie pełnym ruchu, dynamiki i ciągłych zmian.

Pewnym jest, że żyjemy w czasach rewolucji technologicznej, z dnia na dzień, z godziny na minutę, jesteśmy podłączeni do telefonów komórkowych, tabletów, laptopów, komputerów, telewizorów, monitorów, a lista ta może być dalece kontynuowana. Serwisy społecznościowe są częścią naszego codziennego programu i nie możemy wyobrazić sobie kariery i życia osobistego bez dowiedzenia się wszystkiego, co robią inni.

Szukamy autentycznych doświadczeń, które pozwolą na połączenie i intymność, więc najlepszą chromatyczną propozycją chwili jest ten wibrujący kolor, który pozdrawiai dodaje chęci do pracy. Doskonale podkreśla nasze pragnienie ekspresji żartobliwie i wibrująco.

Living Coral jest inspirowany tajemnicami oceanu, pięknem, które widzimy w przyrodzie, oraz wagą ochrony środowiska oraz przypomina o rafach koralowych, które chronią i wspierają życie morskie.

Od 20 lat Pantone Institute wyznacza kolor roku jako wyraźny trend dla różnych produktów w modzie, designie, przemyśle i kosmetykach. Dlatego przygotowujemy się do makijażu ze wspaniałymi odcieniami koralowymi.

Melkior jest na topie i wspiera światowe trendy!