Może nie wierzysz w gwiazdy, ale przyznaj, że przynajmniej raz sprawdziłaś, z którym znakiem zodiaku najlepiej się zrozumiesz, lub kto powinien być twoją bratnią duszą. Dowiedz się, że znak zodiaku, pod którym się rodzisz, nie tylko wpływa na ciebie ze społecznego punktu widzenia, ale także z osobistego. W rzeczywistości każdy znak zodiaku podlega wspólnym cechom. Na przykład Byk jest uparty i nie odnajduje się w romansie, a Panny są rozmarzone i lubią być rozpieszczane.

A jeśli chodzi o makijaż, możemy mówić o wspólnych preferencjach. Zaciekawiliśmy Cię? Dowiedz się z tego artykułu, których produktów kosmetycznych nigdy nie powinno zabraknąć w Twojejkosmetyczce.

 

Znaki ognia (Baran, Lew, Strzelec)

Twoja osobowość: Jesteś innowacyjną osobą, której zawsze udaje się zostać zauważonym.

Jaki makijaż Ci pasuje: Według specjalistów, kobiety o  tych znakach zodiaku kochają nosić ogniste odcienie, co wydobywa je z anonimowości. Czerwona szminka lub żółty lub pomarańczowy cień do powiek to kosmetyki, które podkreślają Twoją osobowość i zawsze przynoszą Ci dodatkową uwagę od otaczających Cię osób.

Spróbuj:Szminka Matte Stain od Melkior, odcień Sexy Shade. Jest bardzo pigmentowana, I jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby czuć się uwodzicielska.

 

Znaki powietrza (Wodnik, Bliźnięta, Waga)

Twoja osobowość: Jesteś ambitna i nigdy nie zadawala Cięniewiele.

Jaki makijaż Ci pasuje: Trzymasz się eksperymentalnego makijażu i podobają Ci się kolory, które niewieleosób odważy się nosić, takich jak fioletowy lub niebieski. Chcesz być wyjątkowa i masz umiar we wszystkim, co utrzymuje modę: kto nie ryzykuje, że nie żyje!

Spróbuj: Cień do powiek, odcień Dreams od Melkior . Zastosuj go jako całość, nie łącząc go z żadnym innym odcieniem, być może tylko nieznacznie oświetlając wewnętrzne kąciki oczu. Otrzymasz minimalistyczny wygląd, który Ci odpowiada.

 

Znaki ziemi  (Byk, Panna, Koziorożec)

Twoja osobowość: Jesteś osobą praktyczną i nie lubisz zatracać się w szczegółach.

Jaki makijaż Ci pasuje: Kobiety o tych znakach czują się najlepiej, gdy noszą naturalny makijaż. Odcienie ziemii I neutralne najlepiej  do Ciebie pasują.

Spróbuj:Maskara Scandalash  od Melkior. Oferuje objętość i wydłużenie rzęs bez ich obciążania.

 

Znaki Wody (Ryby, Rak, Skorpion)

Twoja osobowość: Jesteś wrażliwa i emocjonalna.

Jaki makijaż Ci pasuje:Ryby, Raki i Skorpiony najlepiej odnajdują się w zmysłowym makijażu, co oznacza szminki i jasne kolory, które odbijają światło.

Spróbuj:Puder Rozświetlający Irizata od Melkior. Zapewnia wyraźne, transparentne wykończenie. Możesz nakładać go na kości policzkowe, nos, pod łuk brwiowy i nad łuk Kupidyna.

 

Nawet jeśli twój znak zodiaku może poprowadzić cię w określonym kierunku, nie wolno nam zapominać, że każda zasada jest po to aby ją złamać. A gdzie indziej może działać lepiej, jeśli nie w makijażu? Noś się w tym, co czyni cię szczęśliwą i nadaje ci pewności siebie!