Dla nikogo nie jest tajemnicą –że tego roku nosi się styl shiny. Wie o tym każdy, kto śledzi  trendy w beauty i modzie. Mmakijaż i manicure przyciągają wszystkie spojrzenia poprzez świetlistość i nuty glam. Nadszedł więc czas, aby wejść w rytm i cieszyć się diamentowym błyskiem zarówno w makijażu, jak i ...na paznokciach.

Aby cały czas nadążać za modą, Melkior wprowadził na rynek kolekcję pigmentów i płatków do paznokci specjalnie zaprojektowanych, aby łatwo i szybko stworzyć idealne modele do codziennych manicure lub pretensjonalnych manicure na specjalne okazje.

Proponujemy wiele dostępnych odcieni, więc wszystko zależy tylko od Ciebie, momentów inspiracji , wyobraźni i efektu, który chcesz uzyskać na paznokciach!

 

MANICURE Z EFEKTEM LUSTRA – ponownie w czołówce tegorocznych trendów

Chcesz uzyskać lustrzany manicure, taki jakioglądasz w czasopismach? Melkior stworzył genialny pigment idealny na sensacjonalne uczucie: Silver Chrome (ref.28323). W ten sposób możesz uzyskać spektakularny efekt  lustra na paznokciach.

Uwaga: ten pigment moży być stosowany tylko na sztucznych paznokciach.

Równie imponujący i zaskakujący jest manicure wykonany zPigmentami do paznokci typu chrom:

  •         Mercury (ref.28324)
  •         Royal Blue (ref.28325)
  •         Magenta Dream (ref.28326)

Z ich pomocą uzyskasz ekstrawagancki efekt lustra, pod którym zauważyć będzie można intensywny kolor.

Uwaga: aten pigment moży być stosowany tylko na sztucznych paznokciach .

Jak nakładać Pigmenty do paznokci Melkior?

Bardzo prosto: pigment z efektem lustra można stosować tylko do manicure żelowego lub akrylowego. Zastosuj wykończenie bez lepkiej warstwy, a używając gąbeczki (aplikatora do cieni do powiek) nabierz pigment z pojemnika i nałóż go na paznokieć ruchami do przodu i do tyłu. W ten sposób uzyskuje się pożądany efekt lustra na paznokciu.

 

MANICUREZ KOLOROWYMI REFLEKSAMI – bardzo poszukiwany w tym sezonie

Chcesz zaskakującego i spektakularnego manicure, który przyciągnie wzrok i podziw wszystkich? Idealną opcją dla Ciebie jest manicure z tysiącami kolorowych refleksów , który możesz uzyskać dzięki nowymPigmentom w Płatkach do Paznokci :

  •         Metallic Silver (ref. 28320)
  •         Rainbow (ref. 28321)
  •         Rasberry (ref. 28322)

Ponadto, jeśli chcesz, aby Twój manicure był bardziej ekstrawagancki i kreatywny, możesz również użyć tych 4 Pigmentóww Płatkach Holo doPaznokci:

  •         Silver (ref.28327)
  •         Gold (ref.28328)
  •         Red (ref.28329)
  •         Blue (ref.28330)

Uwaga: tego typu pigmenty do paznokci można stosować zarówno na klasycznych lakierach, lakierach hybrydowych jak i na paznokciach żelowych.

Jak się nakłada?Pigmenty w płatkach można nakładać na paznokcieza pomocą pędzelka na lepką warstwę klasycznego lakieru do paznokci, lakieru hybrydowego, żelu UV lubakrylu. Aby uzyskać większąwytrzymałość manicure, zaleca się na koniec nałożyć 2 warstwy top coatu (żel wykończeniowy).

 

Odważ się wypróbować nowe rzeczy i pokazać swoją kreatywną stronę dzięki nowym pigmentom do paznokci Melkior!

Bądź na bieżąco z modą i zaskocz innych efektownym i błyszczącym manicure!