Jeśli chcesz zaskoczyć i przyciągnąć wzrok wszystkich osób, nadszedł czas, aby wypróbować nową maskarę Melkior w niebieskim odcieniu! Dlaczego? Ponieważ oferuje sensacjonalny look i nie trzeba posiadać doświadczenia w sztuce wykonywania makijażu, aby ją zastosować! Jest niezwykle łatwa w użyciu i bardzo prosta w integracji.

Maskarę Blue Melkior (ref.11212) nakłada się tak samo jak te klasyczne, tj. Za pomocą długich pociągnięć szczoteczką rzęs, od ich podstawy do góry. Musisz wiedzieć, że posiada ona niebieski elektryczny odcień i zawiera wosk karnauba, wosk pszczeli i wosk ryżowy.

Jeśli masz kręcone włosy, rzęsy mają tendencję do zwijania się w większości przypadków i zdasz sobie z tego sprawę, gdy zauważysz, że rzęsy są zbuntowane i zwijają się, gdy nakładasz tusz do rzęs. Aby uniknąć tej niedogodności, możesz najpierw wytuszować górną część rzęs od podstawy do końcówek, a następnie od dołu z nieprzerwanymi ruchami zygzakowymi. W ten sposób będziesz w stanie bardzo dobrze rozdzielić rzęsy i jednocześnie uzyskać nieskazitelny i niepowtarzalny makijaż!

 

Do kogo pasuje Maskara Blue?

Wszystkim paniom i dziewczyną dążącym do kreatywnego i ciekawego wyglądu! Niezależnie od tego, czy masz niebieskie, zielone czy brązowe oczy, ten tusz do rzęs jest właściwym wyborem dla Ciebie!

Pamiętaj: kiedy chcesz uzyskać efektowny makijaż, musisz pamiętać o zasadzie kontrastu. To znaczy iż można stworzyć kontrast między maskarą  a kolorem oczu lub między maskarą a wybranym cieniem do powiek.

 

KONTRAST!

Kolor, który najlepiej kontrastuje z niebieskim to pomarańczowy. Możesz użyć cienia do powiek, który zawiera procent tego odcienia, taki jak brzoskwinia, nude, ciepły brąz, cegła lub miedź.

WSKAZÓWKA!

Brąz składa się ze wszystkich trzech głównych kolorów (czerwonego, żółtego, niebieskiego), co oznacza, że możesz z powodzeniem używać niebieskiego tuszu do rzęs nawet bez kolorowego makijażu na powiece, aby podkreślić oczy.

TRIK!

Jeśli masz niebieskie oczy i boisz się, że nie podkreślisz ich za pomocą maskary o tym samym kolorze, wiedz że wszystko jest możliwe, jeśli znasz tę sztuczkę: narysuj linię czarnym eyelinerem u podstawy rzęs, zarówno na górnej, jak i na dolnej powiece. W ten sposób kontakt wzrokowy nie będzie już w odcieniu, a będzie w odcień-kontrast-odcień. Spróbuj, a przekonasz się, jak ta prosta sztuczka pomoże Ci uzyskać sensacjonalny makijaż przy minimalnym wysiłku!

 

Dlaczego warto używać Maskarę Blue Melkior? Oto kilka argumentów:

  •          Ma intensywny odcień elektrycznego niebieskiego koloru, perfecta idealny do ekstrawaganckiego makijażu;
  •          Jest idealny do uzyskiwania efektu zagęszczenia i podkreślenia Twojego spojrzenia;
  •          Nawet nałożona w jednej warstwie, intensywnie pigmentowana tekstura otula rzęsy niebieską falą;
  •          Prezentuje długą wytrzymałość, nie ciągnie się ani nie kapie;
  •         Specjalnie zaprojektowana szczoteczka zapewnia jednolite pokrycie  i podkreślenie każdej rzęsy z osobna.

Pozwól swoim oczom mówić za Ciebie! Używaj nowej Maskary Blue stworzonej przez Melkior, a przyciągniesz wszystkie spojrzenia!

 

Nisa Duman – Makeup Artist Melkior

 

#MelkiorBlue