Bezapelacyjnie,kredka do oczujest produktemmust havew każdej kosmetyczce makijażowej, bez względu na to, czy jesteś amatorkączy profesjonalistką make-up. Dlaczego? Ponieważ jest to produkt, który można szybko i łatwo wykorzystać do zamaskowania niedoskonałości o każdej porze dnia iw dowolnym miejscu.

Czym jest kredka do oczu khol?

Kredka do oczu khol Melkiorto produkt doskonały, z bardzo miękkim rysikiem, dzięki któremu można uzyskać jednolity kolor w czasie jednej aplikacji. Im bardziej rysikkredkijest miękki, tym bardziej kolor, który otrzymasz po aplikacji, będzie intensywniejszy.

Ponadto, miękki rysik jest bardzo przydatny wtedy, gdykiedy chcesz zastosować produkt w powiece, to znaczy pod okiem. Jeśli używasz kredki o twardym rysiku, miejsce pod okiem może zostać podrapane oraz podrażnione. Ten obszar oczu jest silnie unaczyniony i niezwykle wrażliwy, dlatego bardzo ważne jest stosowanie wyłącznie produktów do makijażu, które są zaprojektowane z troską o zdrowie skóry.

Kredkado oczu khol Melkior jest produktem antyseptycznym, ze starannie dobranymi składnikami i kompozycją nawilżającą oko, więc może być używany nawet przy najbardziej wrażliwychoczach.

Niezależnie od koloru oczu lub rodzaju makijażu, który chcesz wykonać, kredka do oczu Khol Melkior jest dostępna w kilku odcieniach: białym, czarnym, brązowym, fioletowym, brązowym, niebieskim, brązowym i turkusowym.

***WSKAZÓWKA!Jeśli chcesz podwoićwytrzymałośćkredki do oczu, nałóż na niącienką warstwę cienia do powiek, małym pędzelkiem. Jeśli nie chcesz zmieniać koloru kredki, możesz ją pokryć półprzezroczystym pudrem.

 

Jak dopasować kredkę do oczu khol z kolorem oczu?

  1.        Jeśli posiadaszbrązowe oczy (czarne), wtedy możesz użyć dowolnego koloru! Brązowy jest kolorem składającym się z całego koła chromatycznego i, w zależności od procentu, w jakim kolory są dodawane, może mieć ciepły lub zimny ton. Dlatego, nie istnieje reguław wyborze odcieniakredkijeśli posiadasz brązowe bądź czarne oczy. Możesz podkreślić makijaż oczuużywając kolorów w zimnych tonacjach (niebieski, zielony, biały), jak i ciepłych odcieni (brąz, śliwka, beż)!

  2.        Jeśli posiadaszoczy w kolorze niebieskimlubzielonym, wybieraj ciepłe kolory, takie jak śliwka, brąz lub złoto. W ten sposób, ciepły odcień kredkibędzie kontrastować z zimnym odcienim koloru Twoich oczu (zielony/niebieski), uzyskując w ten sposób wspaniały efekt.

 

Jak łączyć odcienie kredki z odcieniami cieni do powiek?

W wypadku gdy chcesz uzyskać efektowny makijażi zmienićodcieńkredki, wtedy możesz wykonać następujące czynności:

- Krok 1 –użyj niebieskiej kredki do oczu khol;

- Krok 2 – nałóż na kredkęzielony cień do powiek atym samymuzyskasz niebiesko-zielony odcień.

Oczywiście możesz tworzyć inne kombinacje kolorów, a możliwości są niezliczone. Na przykład, możesz nałożyć w wewnętrznym kącikuoka kredkęw śliwkowym kolorze, na którą nałożyć brązowo czerwony cień do powiek, z kolei w zewnętrznym kąciku okazastosuj białą kredkę do oczukhol, na którą nałóż jasnorużowy cień. Podobnie, możesz uzyskać wieleefektów i tonacjiużywając kredkę. Wszystko zależy tylko od inspiracji chwili i efektu, który chcesz uzyskać.

***TRIK! Możesz użyć kredki do oczu i konturówki do ust jako szminki, ale uważaj, aby dobrze nawilżyć usta przed makijażem używając balsamu lub Kredki złuszczającej Melkior.

 

Jak używać kredki do oczu do korekcji niedoskonałości?

W zależności od kształtu oczu, możesz postawić naKredkę do oczu khol Melkioraby poprawić niektóre niedoskonałości.

W przypadku małych oczu: Użyj białej kreddki aby nakreślić linię pod okiem - tworzy to optyczne złudzenie powiększenia oka i nadaje makijażowi świeżego powiewu. Jeśli jednak chcesz uzyskaćkontur oka w ciemnym kolorzeczarnym/ brązowym/ śliwkowymi masz małe oczy, sekret polega na nałożeniu kredki zarówno na górnej i dolnej powiece, z szeroką liną w kierunku kości policzkowych. W ten sposób uzyskasz iluzję optyczną powiększenia oka.

W przypadku dużych oczu: technika jest odwrotna, to znaczy można nałożyćciemną kredkę na na linii pod okiem, bez rozmazywania na dolnej powiece.

 

Oto jak pojedynczy produkt do makijażu może pomóc w niezliczonej ilości ciekawych i skutecznych efektów. Nie myśl dłużej i zamów teraz swoje ulubione odcienie Kredki do Oczu Khol Melkior!

 

Nisa Duman

Make-up Artist Melkior