It‘s a Boy? It’s a Girl? Noś na paznokciach kolor, który pokazuje, kim jesteś!

Melkior stworzył te dwa chromatyczne warianty klasycznego lakieru do paznokci, idealne dla szczęśliwych mam: It’s A Girl (ref. 21183, 21829), It’s A Boy (ref.21131, 21827). Wiadomość tak potężna, która ukazuje Twoją kobiecość i że lubisz o siebie dbać!

Te dwa kolory są idealne na wakacje, więc używaj ich bez obaw. Nałóż jedną warstwę, poczekaj kilka sekund i już masz gotowy modny manicure! Przekonaj się, że członkowie Twojej rodziny zauważą, jakie pyszne kolory nosisz na paznokciach!

Od zawsze wiadomo, że różowy to symbol dziewczynki, a niebieski chłopców. Niepisane prawo, ale najczęściej szanowane. Pomyśleliśmy, że będziemy częścią tej gry symboli chromatycznych i stworzymy nowy produkt specjalnie dla Was. Te lakiery do paznokci znajdziecie zarówno w wariancie 15 ml, jak i flakonikach 4,5 ml, idealnych do torebki lub letniej kosmetyczki. 

Tego lata możesz cieszyć się wolnym czasem, morską bryzą i nosić na  paznokciach romantyczne i kobiece kolory! Wybierz nowe odcienie klasycznych lakierów do paznokci od Melkior!

 

#itsagirl

#itsaboy