Melkior wprowadza na rynek nowatorskie pigmenty, które zawierają większe cząstki cienia, odważne odcienie i wszechstronne refleksy. Te pigmenty płatki nadają makijażowi osobliwy wygląd, a jeśli chcesz przyciągnąć na siebie wszystkie spojrzenia, nałóż te pigmenty zarówno na twarz, jak i na ciało.

Naucz się nakładać je na odpowiednie miejsca i ciesz się skórą pełną świeżości i blasku! Zoptymalizuj ilość pigmentów i nakładaj na kluczowe obszary, aby uniknąć niepotrzebnego obciążania cery.

Wybierz jeden z odcieni pigmentów, który nałożysz na ruchomą część powieki, na kości policzkowe czy nawet tuż nad górną wargą, na łuku brwiowym. Aby uzyskać mocniejsze nasycenie, możesz użyć odrobiny utrwalacza do makijażu na pędzlu którym pracujesz, dzięki czemu pigmenty płatki przywrą do powieki.

SEKRET MELKIOR! Jeśli chcesz pokryć powiekę pigmentami, możesz użyć palca wskazującego zamiast pędzla. Pigment lepi się znacznie lepiej ze względu na teksturę skóry i ponieważ palec uwalnia ciepło, co tym samym impregnuje pigment na powiece.

Pigmenty Płatki stworzone przez Melkior są idealne do uzyskania spektakularnego efektu, specjalnego blasku, który zmienia się w zależności od intensywności oświetlenia:

  •         Pigmenty płatki Mermaid Song (ref.12009)
  •         Pigmenty płatki Unicorn Dream (ref.12010)

SZTUCZKA! Z tymi pigmentami płatkami możesz stworzyć kreatywny lub fantazyjny makijaż, nakładając gloss na wybrany obszar, a następnie ulubiony odcień pigmentu. Uzyskasz wyjątkowy efekt i będziesz cieszyć się falą komplementów!

Odważ się! Wyjdź z anonimowości i przyciągnij wszystkie spojrzenia używając Pigmenty Płatki od Mekior!