Proszek brokatowy to ulubieniec wielu kobiet , ponieważ zapewnia sensacjonalny wygląd, który przyciągnie z daleka wszystkie spojrzenia. Jest to idealny produkt jeśli chcesz błyszczeć na jakimś eleganckim wieczornym wydarzeniu  lub aby przyciągnąć uwagę wszystkich w noc klubową.

Melkior stworzył 3 odcienie Proszku Brokatowego:

  •         Pigmenty Shine Like a Diamond (ref.12006)
  •         Pigmenty Shine Like a Star (ref. 12007)
  •         Pigmenty Shine Like a Diva (ref. 12008)

 

Aksamitna konsystencja tych pigmentów ślizga się delikatnie na skórze, zapewniając nieodparte odcienie i rozświetlenie powieki. Dzięki mocnym pokryciu, ten cień do powiek w formie proszku łatwo jest nałożyć na jakikolwiek cień do powiek, matowy, aksamitny czy na inne typy pigmentów. Żywe kolory są niesamowicie seksowne, nakładane bezpośrednio na opaloną skórę,dlatego te 3 odcienie pigmentów są MUST HAVE w tym sezonie festiwalowym.

Jeśli chcesz podkreślić wygląd w uwodzicielskiej formie, zastąp banalny eyeliner jednym z ulubionych pigmentów i połyskuj jak diva!

Sztuczka! Aby nałożyć pigment w całości, odchyl głowę w kierunku pleców. W ten sposób będziesz mieć pewność, że cały pigment przyklei się do powieki i nie spadnie na skórę.

Używając jednego odcienia pigmentów, możesz uzyskać więcej efektów, jeśli nałożysz go na różne bazy.

Na przykład, Spryskaj powiekę utrwalaczem do makijażu i przyklej proszek brokatowy za pomocą płaskiego pędzla, poprzez lekkie przyciśnięcia.

Lub, jeśli chcesz uzyskać wyjątkowy makijaż używając tych pigmentów, oto co możesz zrobić: nałóż cienką warstwę bazy do proszku brokatowego bezpośrednio na powiekę, następnie dodaj ulubiony odcień pigmentu poprzez lekkie przyciskające ruchy.

 

Ponadto , jeśli na bazę nałożysz matowy cień do powiek i następnie uzupełniż makijaż jednym z nowych odcieni pigmentu od Melkior, efekt na pewno Cię zadowoli.

Uzyskaj spektakularny makijaż z nowymi pigmentami w proszku od Melkior!