Melkior spełnia wymagania miłośników urody i dodaje do gamy kolorów Podkładów do Twarzy 3 nowe odcienie, które przemawiają do osób o ciemniejszym kolorze skóry! Uzupełnij swój zestaw do makijażu nowymi produktami z gamy Podkładu do Twarzyo Mocnym Kryciu:

  •          Radiant Beige (ref.13406)
  •          True Tan (ref.13407)
  •          Ebony (ref.13408)

 

Jest to podkład o mocnym kryciu do kamuflowania plam pigmentowych, trądziku, podkrążeń lub innych niedoskonałości skóry. Skóra nabiera jasnego, matowego i zdrowego wyglądu. Polecany jest do cery mieszanej i tłustej, jednocześnie nadając  matowy i satynowy efekt.

Chociaż jest to profesjonalny podkład, nadaje się również do użytku osobistego. Jeśli jesteś wizażystką, musisz mieć go w swoim zestawie makijażowym, ponieważ jest idealny do sesji zdjęciowych.

Nakładać pędzlempo kremie nawilżającym i bazie do makijażu, aby uzyskać  bardziej naturalny, transparentnyaspekt  , wilgotną gąbeczkątypu  «egg shape».

Aby zapewnić długotrwałą trwałość makijażu, wykończ gopółtransparentnympudrem lub utrwalaczem do makijażu.

WSKAZÓWKA ! Możesz użyć tegopodkładu do konturowania: możesz  użyć 2 odcieni podkładu, jednego który pasuje do Twojej skóry, a drugiego 2 odcienie ciemniejszego.

 

Twoja skóra będzie promienna dzięki nowemuPodkładowi do Twarzyo Mocnym Kryciu stworzonemu specjalnie na lato przez Melkior Professional!