Może zastanawiasz się, co różni ten eyeliner od zwykłego klasycznego. Cóż, damy Ci kilka wskazówek: kremowa kompozycja, bardzo dobra trwałość i mocny pigment sprawiają, że ten eyeliner jest rewelacyjny,  pokochasz go od pierwszego zastosowania!

Oto kilka innych powodów, dla których nowego Kremowego Eyelinera od Melkior nie powinno zabraknąć w zestawie do makijażu:

Po pierwsze, ten rewolucyjny produkt ma wiele zastosowań. Możesz go używać zarówno jako bazy do intensywnego makijażu, jak i jako klasycznego eyelinera. Z początku jest kremowy, a gdy styka się z powietrzem, wysycha nie wpływając na jakość skóry.

Jest to również produkt, który dba o twoją powiekę i bez względu na rodzaj skóry (sucha, mieszana, tłusta), możesz z powodzeniem go używać. Po wyschnięciu utrzymuje się przez cały dzień. Czego więcej wymagasz od kremu do oczu?

Chcesz wykonać makijaż, który wzniesie Cię na inny poziom? W takim razie potrzebujesz tylko pędzla do eyelinera i bazy do makijażu. Po nałożeniu bazy na powiekę, nałóż eyeliner, tworząc Makeup Smokey Eyes  jak z okładki czołowego magazynu. Naszą radą jest używanie  pędzli z syntetycznym włosiem podczas pracy z tym kremowym eyelinerem, ponieważ wtedy produkt jest nakładany znacznie łatwiej i równo.

Jeśli używasz pędzla z naturalnym włosiem, może on wchłonąć zbyt dużo produktu, a co za tym idzie na powiece nie zostanie ilości, jakiej potrzebujesz i łatwo zepsujesz swój makijaż.

W rozdziale „Pigmenty” ten kremowy eyeliner zachowuje się jak doskonały „klej” do podtrzymywania proszkowych cieni do powiek. Dlaczego? Ponieważ jest to kremowy, gęsty produkt i przyciąga pigment jak magnes.

Jak wiadomo, pigmenty lub cienie do powiek w proszku potrzebują odpowiedniej bazy, aby nie ryzykować opadania na kości policzkowe. Cóż, kolejną zaletą tego eyelinera stosowanego jako kremowa baza dla cieni do powiek jest to, że przykleja on pigment do powieki. Po tym zaimpregnowaniu w skórę, wysycha on i zatrzymuje pigment na powiece. Oto, jak łatwo uzyskać wygląd glam! 

Nowy Eyeliner w Kremie Melkior występuje w dwóch odcieniach: czarnym i brązowym.

W zależności od wydarzenia i pożądanej intensywności makijażu, możesz dostosować kolor eyelinera. Na przykład, jeśli chcesz intensywne Smokey Eyes, nałóż czarny eyeliner. Brązowy kolor pasuje równie dobrze dla osób starszych, udaje się „osłodzić” mimikę, dzięki czemu twarz wygląda młodziej i bardziej promiennie.

WSKAZÓWKA! Osoby o niebieskich oczach mogą wybrać cały zarys konturu swoich oczu, używając tego eyelinera, naciskając do kącika , tworząc w ten sposób seksowne, kocie spojrzenie.

Wypróbuj nowy kremowy eyeliner stworzony przez Melkior, aby uzyskać intensywny i uwodzicielski wygląd! Dzięki temu możesz uzyskać precyzję płynnego eyelinera z łatwością stosowania formuły żelowej!

Nadszedł czas, aby wyjść z anonimowości, przyciągnąć wszystkie spojrzenia i uzyskać najpiękniejsze komplementy!