Ile razy zdarzyło ci się nie kupować palety na cienie do powiek tylko dla jednego lub dwóch kolorów, a dla reszty nie używać ? Wiemy, jak to jest nieprzyjemne, dlatego uważamy, że dla entuzjastów makijażu nie może być piękniej rzeczy niż skomponowanie własnej palety cieni.

Oto nowości, które mamy dla Ciebie: Melkior daje Ci magnetyczną paletę PREZENT przy zakupie 6, 12, 24 rezerw do cieni!

Czy warto stworzyć własną paletę? Na pewno! Po zużyciu niektórych odcieni można je szybko zmienić. Co więcej, jeśli znudzi ci się określony kolor, możesz go usunąć i zastąpić innym! To nie jest cudowne?

Czy chcesz nosić spektakularny makijaż za każdym razem? Poniżej znajduje się przewodnik, który pomoże Ci wybrać odpowiednią paletę odcieni dla Ciebie.

1. Weź pod uwagę kolor oczu

Najważniejszą rzeczą do rozważenia przy dostosowywaniu palety jest wybór kontrastu! Tak jak monochromatyczne pomieszczenie potrzebuje barwnej plamy, aby uzyskać kontrast, tak samo twoje oczy potrzebują odpowiednich pigmentów.

Na przykład, jeśli masz zielone lub niebieskie oczy, zawsze wybieraj kolory w ciepłych odcieniach (czerwony, brzoskwiniowy, różowy, złoty, miedziany, beżowy, nagi, ciepły brąz, cegła, śliwka, żółty).

Zamiast tego do oczu brązowych używa się zarówno ciepłych (wspomnianych powyżej), jak i zimnych (niebieski, zielony, indygo, miętowy, turkusowy, purpurowy, szary, srebrny) kolorów..

Jeśli jednak masz niebieskie oczy i chcesz użyć tego samego koloru w palecie, warunkiem jest użycie dermatografu lub eyelinera, aby utworzyć określony kontur. Innymi słowy, dobrze wykonany kontur oddziela dwa odcienie od niebieskiego, a efekt jest hipnotyzujący. To samo dotyczy zielonych oczu.

 

TRIK! Aby uzyskać maksymalną jakość cienia do powiek, użyj bazy pod makijaż na powiece i zawsze nakładaj cień za pomocą pędzla z naturalnym włosiem.

 

2. Uwzględnij kolor skóry

Jeśli masz ciemną skórę, w palecie odcieni powinienaś znaleźć jasne odcienie, aby nadać blasku wyglądowi.

W przypadku ciemnej skóry wybierz również paletę odcieni o ciemnych kolorach, aby pomóc Ci tworzyć cienie i kontury.

WSKAZÓWKA! Wybierz 2 tekstury odcienia (na przykład: matowy róż - aksamitny róż), aby szybko przekształcić makijaż dzienny (tekstury matowe) w makijaż wieczorowy (opalizujący / aksamitny) .

 

3. Weź pod uwagę kolor włosów

Jeśli jesteś blondynką z zimnymi refleksami (szary, fioletowy lub niebieski), zaufaj neutralnym kolorom nowej palety odcieni, takich jak: beż, brąz, nude lub zimnynm odcieniom: szary, srebrny, zielony - khaki.

Jeśli jesteś blondynką z ciepłymi refleksami (miedź, złoto), twórz paletę tylko w ciepłych kolorach.

Jeśli jesteś ruda, użyj naturalnych cieni do powiek lub odcieni czerwonawych, takich jak: czerwonawy brąz, cegła, ciemnoczerwony, miedź, złoto, brzoskwinia, różowy.

Jeśli jesteś brunetką, masz do wyboru pełną gamę kolorów, pod warunkiem, że weźmiesz pod uwagę kolor skóry i oczu zgodnie z powyższymi wskazówkami.

 

TRIK! Kompletna paleta cieni do powiek zawiera neutralne odcienie, takie jak: nude, beż, brąz i odcienie odpowiednie dla każdego indywidualnego wyglądu. Do tego możesz dodać jasne odcienie brzoskwini, koralowca, różu, aby użyć ich na policzkach, jako róż lub rozświetlacz!

Dzięki takiej palecie cieni do powiek zawsze uzyskasz spektakularny makijaż, dzięki któremu nie możesz pozostać niezauważona!

 

SPECJALNA OFERTA: Zakup 6, 12, 24 rezerw cieni do powiek MELKIOR i otrzymaj w PREZENCIE Paletę Magnetyczną! Zasługujesz na makijaż, który Cię reprezentuje!