Twój zestaw do manicure będzie zachwycony, gdy odkryje , że Melkior wprowadził nowe modele frezów do paznokci. Jeśli jesteś profesjonalistką, wszystkie będą Ci potrzebne, ponieważ sątrwałe i opierają się na specjalnej technologii, która zapobiega nagrzewaniu. Oto inne zalety: bardzo precyzyjne posługiwanie się, dobra stabilność, trwałość, bardzo łatwe czyszczenie, delikatne w stosunku do paznokci.

Oto 9 nowych modeli frezów do paznokci:

 

Freza cylindryczna twarda (ref.30006)

Freza cylindryczna twarda służy do polerowania  akrylu, żelu  i żelu akrylowego. Nadaje się do obu kierunków obrotu oprawy, zarówno na prawo, jak i na lewo. Freza jest wykonana z węglika i może być sterylizowana zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb. Ze względu na twardość należy unikać kontaktu z naturalnym paznokciem.

 

Freza stożkowa średnia (30007)

Freza stożkowa średniasłuży do wykończenia paznokci żelowych oraz paznokci żelowo-akrylowych. W przypadku osób doświadczonych freza może zostać wykorzystana do usunięcia lakieru hybrydowego. Nadaje się do obu kierunków obrotu końcówki piłującej, zarówno na prawo, jak i na lewo, jest wykonana z węglika i może być sterylizowana zarówno na zimno, jak i w wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb. Niebieski kolor, na którym zaznaczony jest frez, ma średnią ścieralność.

 

Freza stożkowa drobna (ref.30008)

Freza stożkowa drobna służy do polerowania żelu , żelu akrylowego i lakieru hybrydowego. Nadaje się tylko do kierunku obrotu końcówki piłującejna prawo. Czerwony kolor, który jest oznaczony jako frez, to delikatny materiał ścierny, węglik i można go sterylizować zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb..

 

Freza wykończeniowa (ref.30009)

Freza wykończeniowa służy do wykończenia paznokci żelowych , paznokci żelowo-akrylowych i paznokciami  akrylowych. Służy również do czyszczenia wolnej krawędzi (pod paznokciami). Nadaje się tylko do kierunku obrotu na prawo. Freza jest wykonana z węglika i może być sterylizowana w zależności od siebie, jak i wysokich temperaturach za pomocą funkcji torby.

 

Freza stożkowacienka (ref.30010)

Freza stożkowacienkasłuży do wykończenia konturu paznokci  akrylowych, żelowych i żelowo-akrylowych. Można jej również użyć do czyszczenia wolnej krawędzi (pod paznokciami). Nadaje się tylko do kierunku obrotu urządzenia obrotowego na prawo. Freza jest wykonana z węglika i może być sterylizowana zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb.

 

Freza metalowado skórek (ref.30011)

Freza metalowado skóreksłuży do przycinania skórek. Przed użyciem frezu wskazane jest uniesienie / pchnięcie naskórka za pomocą patyczka lub szpatułki. Nadaje się do obu kierunków obrotu końcówki, zarówno na prawo, jak i na lewo.Freza jest wykonana z węglika i może być sterylizowana zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb.

 

 

Freza bila do skórek  (ref.30012)

Freza bila do skóreksłuży do usuwania grubych skórek zarówno na dłoniach, jak i stopach. Nadaje się tylko do kierunku obrotu urządzenia obrotowego na prawo. Freza jest wykonana z węglika i może być sterylizowana zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb.

 

Freza do pedicure (ref.30013)

Freza do pedicurejest stosowana w pedicure do wrastających paznokci. Kierunek frezowania jest na prawo. Freza jest wykonana z węglika i może być sterylizowana zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb.

 

Freza Wulkan średnia (ref.30014)

Freza Wulkan średniasłuży do manicure żelowego ,  akrylowego i żelowo-akrylowego. Nadaje się tylko do kierunku obrotu po prawej stronie oprawy. Niebieski kolor, na którym zaznaczony jest frez, reprezentuje średnią ścieralność. Freza jest wykonana z węglika i może być sterylizowana zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach za pomocą specjalnych toreb.

 

To 9 nowych frezów, które również powinny znaleźć się w Twoim zestawie do manicure. Zawsze wybieraj najwyższej jakości przybory kosmetyczne, aby wykonywać manicure jak  prawdziwy profesjonalista!