The passion of lipstick is in your blood! Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki jest związek między twoją grupą krwi a szminką, którą nosisz? Pozwól swojej osobowości dyktować ulubioną szminkę! Twoje usta muszą zawsze wyglądać rewelacyjnie, więc Melkior wprowadza Blood Collection, serię płynnych szminek zrodzonych z idei, że grupa krwi nas reprezentuje. Idealnie nadają się na uwodzicielski uśmiech o każdej porze dnia.

Jak wiesz, czerwone pomadki mogą mieć różowe, koralowe, pomarańczowe, wiśniowe czy miedziane refleksy, czyli różne odcienie w zależności od rodzaju skóry i koloru włosów. Dlatego Melkior stworzył szereg pomadek, w których na pewno się odnajdziesz! Nowe pomadki w płynie mają starannie dobrane odcienie.

Eprubetele Blood Collection zawiera 4 ciemnoczerwone odcienie związane z czterema grupami krwi:

  •         Pomadka w płynie Grupa 0 I (ref.12715)
  •         Pomadka w płynie Grupa A II (ref.12716)
  •         Pomadka w płynie Grupa B III (ref.12717)
  •         Pomadka w płynie Grupa AB IV (ref.12718)

Są to pomadki w płynie o miękkiej i mocno napigmentowanej fakturze, wytrzymałe, nie wysuszające ust, zapewniające maksymalne pokrycie przy jednej aplikacji i mają matowe wykończenie. Aplikator został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci idealnie konturować kształt ust.

INFO! W sklepach Melkior możesz spersonalizować pomadki, a swoje imię i nazwisko można przekazać na specjalnej etykiecie.

WSKAZÓWKA! Aby uzyskać cudowny efekt,  przed nałożeniem szminki użyj Balsamu doUst Melkior - Idealny do wysuszonych warg lub ołówka złuszczającego do ust wymagających peelingu. Następnie obrysuj je konturówką do ust i przy pomocy dołączonego aplikatora wypełnij je swoim ulubionym odcieniu. Kiedy nosisz czerwone pomadki, przekazujesz wyrafinowane, złożony i uwodzicielski powiew. Ponadto nie będziesz już potrzebować skomplikowanego makijażu, może tylko eyelinera do oczu obok maskary.

TRIK! Po użyciu nowych płynnych pomadek Melkior nałóż niewielką ilość różowego cienia do powiek na środek ust, aby uzyskać efekt cieniowania!

Pasję do szminek masz we krwi! Iwybierz odcień odpowiedni dla Twojej grupy!