Istnieje wiele tradycji i przesądów, które unoszą się nad nocą sylwestrową, od całowania pod jemiołą, do czerwonych ubrań, niezbędnych na szczęśliwy rok i do kieszeni wypełnionych banknotami, na rok 2020 tak bogaty, jak to tylko możliwe..

Mówi się, że w zależności od tego, jak zdecydujesz się powitać Nowy Rok, będziesz wiódł  następne dwanaście miesięcy. A więc musisz wybrać bajeczny strój, uzupełniony wyjątkowym makijażem! Przecież noc sylwestrowa to najlepszy czas na kreatywność i możliwość błysku brokatem i cekinami, nieprawdaż?

Może wszystkich ogarnia czar Bożego Narodzenia, ale to Sylwester budzi odważną stronę każdego z nich. Nikt nie boi się bawić wszystkimi kolorami, teksturami i kształtami, których unikają w codziennym stylu.

Chociaż jest jeszcze sporo oczekiwania do Nowego Roku, nikt nie może powiedzieć, że nie możesz zainspirować się wcześniej niektórymi sylwestrowymi pomysłami na makijaż, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Warstwy blasku, idealne kocie oko, kaskada loków - cokolwiek to jest, czeka na Ciebie abyś wykorzystała je w Sylwestra.

Najbardziej błyszcząca noc w roku

Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, gdy myślisz o stylówce na Sylwestra, jest błysk. Po prostu poczuj potrzebę dopasowania makijażu do mieniących się sukienek wokół siebie, świątecznej atmosfery Bożego Narodzenia i szampana, który błyszczy w kieliszkach.

Wiele kobiet nie potrzebuje wymówki, aby użyć trochę dodatkowego błysku, a Sylwester to idealna okazja, aby odkryć swoją najjaśniejszą stronę. Uzbrój się w brokat, użyj odważnej szminki, ułóż włosy w cudowne loki i zostań divą lat 80. przy wejściu w 2020 rok.

Wyróżniaj się w tłumie

Jeśli chodzi o makijaż idealny na Sylwestra, jednym z głównych celów jest wyróżnianie się w tłumie. Aby to zrobić, skoncentruj się na makijażu oczu, używając cieni o mocniejszych odcieniach.

Jeśli wolisz neutralne i ziemiste odcienie, powinnaś przekroczyć narzucone bariery i odważyć się dodać trochę koloru do swojego wyglądu. Możesz eksperymentować z makijażem, izaakcentować czerwony kolor. Podkreśl oczy, używając czerwonego lub złotego cienia do powiek, uzupełnionego długimi rzęsami, naturalnymi lub sztucznymi.

Nie zapomnij! Musisz dobrze wyglądać przez całą noc!

Bez względu na to, jak bardzo starasz się, aby makijaż był idealny, musisz przygotować się na nieprzewidywalne. Sylwester może trwać do rana, a makijaż nie pozostanie na miejscu przez całą imprezę bez dodatkowej pomocy.

Nie chcesz, aby cień brokatowy do powiek i tusz do rzęs zamieniły się w katastrofę, prawda? Dlatego nie zapomnij użyć bazy do makijażu, ale także utrwalacza , którego należy użyć po zakończeniu makijażu.

Ten rok dobiega końca, więc prawdopodobnie zaczełaś myśleć o tym, jak spędzisz Sylwestra. Powitaj Nowy Rok z wyjątkowym makijażem, który pomoże Ci świętować dokładnie tak, jak sobie tego wymarzyłaś.