Tak, nadszedł czas abyś się pokochała! A kiedy mogłabyś sobie poradzić lepiej, jeśli nie o tej porze roku, kiedy nadchodzą ferie zimowe i jesteś gotowy, aby zabłysnąć jaśniej niż kiedykolwiek. Czas więc dodać do swojego makijażu wyjątkowe produkty stworzone przez Melkior..

Melkior stworzyła kolekcję na Boże Narodzenie opartą na złocie. Dodaj nutkę magii do Twojego makijażu świątecznego używając Kremowy cień do powiek Golden Girl z metalicznym efektem, intensywny, dla wyglądu godnego pozazdroszczenia. Dodaj złote iskierki na Twoje paznokcie z nowym  Lakierem Spell i jesteś gotowa na do świętowania! Nowa Paleta Metalowa Fusion by Melkior zawiera 4 drogocenne odcienie, nie do przeoczenia, w bujnych teksturach, których możesz użyć, aby uzyskać profesjonalny makijaż!

 

Nowa Paleta do makijażu Melkior jest idealnym prezentem na święta. Kobiety są cenne, a kiedy czują się piękne, promieniują uśmiechem i dobrą wolą. AWięc jeśli chcesz dać prezent kobiecie, wybierz paletę z 4 odcieniami cienia do powiek Metal Fusion!

Precious as Gold, Delicate as Pink Quartz, Shiny as Copper, Strong as Garnet. A Ty jaka jesteś? Drogocenna, Delikatna, Olśniewająca czy Silna?!

Paleta do makijażu jest praktyczna, można ją łatwo wsunąć do torby, do poszetki, portfela lub kieszeni. Ma łatwe zamknięcie za pomocą magnesu, co zapewnia odporność cieni na uderzenia.

Te 4 cienie do powiek z palety do makijażu mogą być aplikowane razem bądź osobno, ponieważ są to ciepłe odcienie , starannie dobrane, aby podkreślić zarówno niebieskie, jak i zielone oczy i piwne oczy!

  •         GOLD to ekstrawagancki złoty odcień o kremowej metalicznej fakturze. Dla makijażu, który jest prosty do wykonania, ale skuteczny, nałóż ten cień płaskim pędzlem na całość ruchomej powieki. Następnie dla kontrastu dodaj maskarę!
  •         QUARTZ jest to szampański róż odcień do makijażu o kremowej metalicznej fakturze i może być nakładany na wszystkie obszary twarzy, które chcesz rozświetlić. W szczególności w obszarze łuku brwiowego, wewnętrznego kącika oka, może rozświetlić podbródek i nos, a także najwyższy punkt kości policzkowych, aby uzyskać transparentny blask!
  •         COPPER jest to odcień ciemnego różu o kremowej metalicznej fakturze z drobnymi drobinkami brokatu, które nadają powiece wyrafinowany wygląd. Jest to tak piękny odcień, że wystarczy aplikować go samego na całej ruchomej powiece, wraz z kredką do oczu i tuszem do rzęs! Otrzymasz spektakularny profesjonalny makijaż!
  •         GARNET to odcień czerwieni granatu o kremowej metalicznej fakturze, z powodzeniem można go nakładać na usta, do klasycznego makijażu lub na całość ruchomej powieki wraz z czarną kredką do oczu, aby uzyskać efekt smokey. Jeśli użyjesz niewielkiego  pędzla dla efektu blush, możesz nawet konturować policzki za pomocą tego odcienia!

SZTUCZKA! Aby uzyskać efekt ombre ust , użyj matowej pomadki w naturalnym odcieniu i nałóż dowolny cień z palety Metal Fusion na środek wargi.. 

Daj się porwać nowej kolekcji produktów do makijażu Melkior i podziel się z najbliższymi radością z bycia pięknym!

Niech Święta Bożego Narodzenia będą magiczne w tym roku!