Feel beautiful and loved! Luty to najlepszy miesiąc do noszenia na paznokciach koloru pasji. Ponadto Melkior wybrał najbardziej pigmentowane odcienie lakierów hybrydowych, aby zapewnić idealny wybór na okres, w którym obchodzimy Walentynki i Dzień Kobiet:

  •          Lakier Hybrydowy Highly Pigmented EVER RED SPARKLE (ref.24432, 25529)
  •          Lakier Hybrydowy Highly Pigmented EVER MYSTERY (ref.24433, 25530)
  •          Lakier Hybrydowy Highly Pigmented EVER PASSION RED (ref.24445, 25544)

Można je znaleźć we flakonie 15ml, jak i 4,5ml. Oto 7 powodów, dla których warto stosować lakier hybrydowy Highly Pigmented:

  1.        Nie wymaga piłowania płytki paznokcia.
  2.        Jest bardzo błyszczący.
  3.        Jest wytrzymały.
  4.        Można go aplikować zarówno na naturalne jak i sztuczne paznokcie.
  5.        Jest bardzo pigmentowany.
  6.        Lakier hybrydowy od Melkior aplikuje się tak jak zwykły lakier do paznokci.

 

Jak nakładaćLakier Hybrydowy Highly Pigmented?

Najpierw nałóż jedną z baz Everlasting Melkior, a następnie pozostaw do utwardzenia przez 2 minutyw lampie UV lub w lampie LED UV przez  30 sekund.

Nałóż 2 cienkie warstwylakieru hybrydowego pozostawiając każdą warstwę do utwardzenia przez 3 minutyw lampie UV lubprzez 60-120 sekundw lampie LED UV.

Na koniec nałóż jeden z naszych top coat-ów Everlasting Melkior i spozostaw do utwardzenia przez 2 minutyw lampie UV lubprzez  30 sekundw lampie LED UV.

UWAGA! Lakier Hybrydowy jest to produkt hybrydowy i chociaż ma wysokiej jakości składniki w kompozycji, nie ma bardzo wysokiej stabilności koloru, gdy jest wystawiony przez długi czas na słońce i / lub pod działaniem kremów chroniących przed słońcem. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do zmniejszenia intensywności kolorów po pewnym czasie.