Dzień Zakochanych został wymyślony dla dwóch osób, które się kochają, dlatego Melkior stworzył specjalną kolekcję szminek, aby zaznaczyć te wydarzenie. Pytania są naturalne: czego chcę? Czego on chce? Jaka ona może być? Jaki on może być? Czy pasujemy do siebie?

Tak pojawiły się 3 nowe odcienie szminki, w zależności od tego, jaka chcesz być: sławna, zmysłowa, zawsze młoda. Każda kobieta chce nosić wyjątkową szminkę, szczególnie w miesiącu zakochanych. W zależności od tego, jaka chcesz być, wybierz szminkę:

  •          Pomadka Mat Velours FAMOUS (ref.12720)
  •          Pomadka Mat Velours SENSUAL (ref.12721)
  •          Pomadka Mat Velours FOREVER YOUNG (ref.12722)

 

Nowa Pomadka Mat Velours otula usta intensywnym, matowym i wyjątkowo silnym kolorem. Ma jedwabistą konsystencję, która nie wysusza ust i ma miękki matowy efekt. Kolory są intensywne i wyjątkowo pigmentowane już po zastosowaniu jednaj warstwy. Formuła została wzbogacona o zmiękczające woski i odżywcze olejki, które utrzymują nawilżone i miękkie usta. Ma pyszny aromat waniliowy i makadamia.        

Pomadkę Pomadkę Mat Velours można nakładać zwyczajnie lub za pomocą  pędzelkana czyste usta. Aby uzyskać większą wytrzymałość i wyraźny wygląd, zaleca się użycie konturówki ust przed nałożeniem szminki.

WSKAZÓWKA! Aby uzyskać nieskazitelny wygląd, konieczne jest nawilżenie ust i zaleca się wcześniej delikatnypeeling (złuszczająca pomadka do ust ref. 1255).

 

Przygotuj się na Walentynki. Wybierz sposób, w jaki chcesz być kochana, i postaw na usta otoczone miękkimi akcentami nowejPomadkiMat Veloursod Melkior!       

 

Wkrótce ... to czego on chce ...