Nawet jeśli jesteś wizażystką lub tylko pasjonujesz się makijażem, pigmenty są rozkoszą! Podobnie jak wiśnia na torcie, pigment nadaje harmonii makijażowi. Smak i gust!

Czym jestpigment do powiek? Pigment jest cieniem do powiek w proszku, który pędzelkiempoprzez ich skoncentrowaną formułę uwalnia się na powiekach. Im większa ilość cienia, tym intensywniejszy efekt.

Wyróżniamy kilka typów pigmentów: metaliczne, aksamitne, perłowe, mieniące sięlub glitter. Melkior uzupełnia wspaniałą kolekcję pigmentów o nowe, uwodzicielskie odcienie, które sprawią, że Twój makijaż nie będzie nudny:

  •          Pigment Sparkle CHAMPAGNE SPARKLE (ref. 12026)
  •          Pigment Sparkle QUARTZ SPARKLE (ref. 12027)
  •          Pigment Sparkle GOLD TREASURE (ref. 12028)
  •          Pigment Sparkle MK ANTIQUE (ref. 12029)
  •          Pigment Sparkle GODDESS (ref. 12030)
  •          Pigment Sparkle PINK OPULENCE (ref. 12031)

I tak! Są tak łatwe w użyciu, że potrzebujesz tylkobazyutrwalającej. Może to być baza do powiek Melkior, baza utrwalająca do glitter lub baza utrwalająca do pigmentów. Różnica między tymi trzema polega na efekcie klejenia, odpowiednio delikatnego, średniego, mocnego. Wybierz bazęutrwalającą zgodnie z efektem, który chcesz osiągnąć.

TRIK! Pochyl głowę nieco do tyłu i nałóż pigment za pomocą płaskiego, miękkiego pędzla, wykonując ruchy tapotujące.

IOto 3 niezbędne kroki dla idealnej aplikacji:

  1.        Pochyl głowę do tyłu, aby upewnić się, że pigmenty nie opadają z powieki i przyczepiają się do bazy.
  2.        Wybierz miękki pędzel; im włosie jest twardsze, tym bardziej cząsteczki szybciej spadają z pędzla, ryzykując zabrudzenie skóry.
  3.        Ruch tapotujący jest niezbędny do aplikacji pigmentu w bazie utrwalającej, w przeciwnym razie ruch typu blending spowoduje zmazanie bazy, zmiecienie pigmentów z włosów pędzla i zabrudzenie makijażu.

 

Teraz, gdy wiesz już, jak prawidłowo go zastosować, nie pozostaje już nic innego, jak tylko uwolnić swoją wyobraźnię i stworzyć coś wartego pozazdroszczenia.

Nowe pigmenty Melkior mają specjalne cząsteczki. Czywykonujesz makijaż powieki i dołączasz pigment dla efektu, bądź jeśli używasz go tak po prostu , w obu przypadkach z pewnością będziesz wyglądać rewelacyjnie! Jeśli lubisz makijaż pigmentowy, możesz migrować z makijażu oczu na kości policzkowych lub na dekolt.

Kiedy mówisz pigment, mówisz o sensacji! Wypróbuj nowe pigmenty Melkior i daj się podbić wariacją kolorów!