Marzec to pora roku, w której wszystko kręci się wokół Dnia Kobiet, więc cały miesiąc jest włąśnie im poświęcony. Ale co jeśli w tym roku zajmiemy się równieżich partnerem?! Czego chce On?Kiedy wybierałyśmy partnera, zrobiłyśmy to, biorąc pod uwagę pewne kryteria, takie jak bycie romantycznym, wolnym oraz atrakcyjnym. Melkior stworzył kolekcję matowych szminek, która bierze pod uwagę te rzeczy, dlatego proponujemy nałożyć na usta szminkę tak, jakiego chcesz partnera:

  •        Pomadka Matowa Velours ATTRACTIVE (ref.12723)
  •        Pomadka Matowa ROMANTIC (ref.12724)
  •        Pomadka Matowa FREE (ref.12725)

 

Nowe pomadki matowe Melkiorzkolekcji Velours są wyjątkowe ze względu na specjalne odcienie, ale także zalety, które przedstawia w porównaniu do innych pomadek. Oto 5 powodów, dla których powinnaś mieć je w zestawie do makijażowym:

  1.        Mają matową teksturę, a jednocześnie aksamitną dzięki składowi opartemu na woskach zmiękczających i olejkach odżywczych.
  2.        Zapewniają dokładne pokrycie już od pierwszej aplikacji, a ten fakt pomaga dostosować intensywność szminki do preferowanego koloru.
  3.        Aplikuje się specjalnym pędzelkiem do ust, cienką warstwą. Jeśli chcesz, aby cień tych matowych szminek był bardziej nasycony, nałóż kolejną warstwę.
  4.        Aspekt jest matowy, uwodzicielski, idealny do wyrafinowanego wyglądu. Jeśli masz wysuszone usta, możesz użyć balsamu do ust Melkior przed nałożeniem tych matowych pomadek. Jeśli potrzebujesz peelingu do ust, wypróbuj ołówek z mikrocząstkami , aż martwy naskórek zostanie całkowicie usunięty, a następnie usuń pozostałości za pomocą płatka kosmetycznego. Na koniec nałóż aksamitną matową pomadkę, a uzyskasz rewelacyjny wygląd.
  5.        Pomadki uzupełniają gamę uwodzicielskich odcieni: imponującebordo, intensywnypudrowy róż i apetyczny fiolet.

 

Wskazówka! Jeśli nałożyłaś zbyt grubą warstwę szminki, możesz użyć suchej serwetki, aby wchłonęła nadmiar z warg. Nie martw się, pigment tych matowych szminek jest tak skoncentrowany, że kolor pozostaje w stu procentach na ustach!

Sztuczka! Aby powiększyć i dodać objętości ustom, użyj błyszczyka na matowej aksamitnej szmince.