Czy lubisz być zawsze w centrum uwagi? Aby uzyskać magnetyczny  wygląd , potrzebujesz kredki do oczu Khol Kajal 24H! Melkior Professional stworzył produkt do makijażu, który doskonale kształtuje Twoje oczy i utrzymuje się przez cały dzień. Skorzystaj z majowej promocji i zamów kredkę do oczu, która pomoże Ci zrobić wrażenie!

 

Każda kobieta, która chce uzyskać olśniewający makijaż, któremu nie można się oprzeć, potrzebuje odpornej i intensywnejkredki do oczu. Tym produktem do makijażu można zarówno określić kształt oczu, jak i uzyskać efektowny makijaż wieczorowy! Kredka do oczu Khol Kajal doda zmysłowości Twojemu wyglądowi i pomoże Ci uzyskać zawsze rewelacyjny wygląd..

 

Dostępna w 5 uwodzicielskich odcieniach, takredka do oczujest niezbędna w zestawie do makijażu, ponieważ:

 

- zapewnia jednolite pokrycie;

- wytrzymuje 24 godziny, jeśli użyjesz jej jako eyelinera;

- łatwo się aplikuje;

- jest wytrzymała na przenoszenie;

- łatwa do rozcierania;

- może być również stosowana na mokrą powiekę.

 

Jak ją nałożyć u nasany rzęs rzęs?

 

Możesz użyć kredki do oczu Khol Kajal 24H, aby powiększyć lub wydłużyć oczy, a nawet wypełnić luki w linii rzęs. Aby zastosować ten produkt do makijażu u nasady rzęs, musisz pociągnąć zewnętrzny kącik oka drugą ręką, aby rozciągnąć skórę i narysować linię konturu. Jeśli nie masz praktyki używania  kredki, podczas rysowania linii możesz oprzeć łokieć na jakiejś powierzchni lub obiekcie.

 

Jeśli chcesz uzyskać naturalny makijaż, narysuj cienką linię na górnej powiekę, którą możesz nieco pogrubić na zewnątrz. Zamiast tego, jeśli chcesz rozetrzeć kredkę, użyj delikatnego, cienkiegopędzelka .

 

Zamień eyeliner na kredkę do oczu Khol Kajal!

 

Eyeliner jest trudniejszy do zastosowania, ponieważ wymaga dużej precyzji. Zamiast tego kredka do oczu Khol Kajal 24H może zastąpić eyeliner i pomóc uzyskać idealne linie w ciągu kilku sekund. Możesz jej użyć do stworzenia naturalnego makijażu na dzień lub do wykonania spektakularnego makijażu wieczorowego.

 

Za pomocą tejkredki do oczu możesz cieszyć się idealnym makijażem cat-eye, a nawet makijażem smokey eyes. Aby był on odpowiedni na wieczorne wydarzenie, narysuj na górnej powiece grubą linię, którą rozcierasz pędzlem do łuku brwiowego. Następnym krokiem jest nałożenie ciemnego cienia i uzupełnienie go perłowym cieniem, na łuku i w wewnętrznym kąciku oka.

 

Tak więc kredka do oczu Khol Kajal 24H to produkt do makijażu, którego nie powinno zabraknąć w Twojejkosmetyczce. Nadszedł czas, aby kupić swoje ulubione odcienie i uzyskać dzięki nim rewelacyjny makijaż! Ciesz się profesjonalnymi kosmetykami w najlepszych cenach. Dzięki Melkior Professional będziesz wyglądać idealnie każdego dnia!