Brwi odgrywają niezwykle ważną rolę w osiągnięciu nieskazitelnego wyglądu. Zapewniają ekspresję i mogą całkowicie zmienić Twój wygląd. Dlatego ważne jest, aby zwracać na nie szczególną uwagę podczas codziennego makijażu.

 

Odpowiednio wyprofilowane brwi, które zachowują swój naturalny wygląd, upiększą każdy rodzaj makijażu. Oprócz ich klasycznejdepilacji należy je zdefiniować za pomocą wysokiej jakości kosmetyków. Ale nawet jeśli wiele kobiet próbuje je ukształtować, rezultat często nie jest zgodny z oczekiwaniami. Aby makijaż brwi był jak najbardziej naturalny, weź pod uwagę następujące wskazówki:

 

  •         Użyj odcienia cienia do powiek, ołówka, korektora lub tuszu do rzęs zbliżonego do naturalnego koloru brwi. Jeśli wybierzesz odcienie, które są zbyt ciemne lub zbyt jasne, uzyskasz nieestetyczny wygląd.
  •         Jeśli chcesz bardziej obszernych brwi, użyj wysokiej jakości ołówka i dorysuj za jego pomocą nieistniejące pasma..
  •         Podczas konturowania brwi nie koncentruj się zbytnio na obszarach wewnątrz. Aby uzyskać naturalny wygląd, wypełnij luki cieniem , aobszary z włoskami podkreśl dyskretnie.
  •         Nie spiesz się! Pośpiech psuje pracę, a w tym przypadku może zrujnować makijaż. Poświęć czas na ukształtowanie brwi, a będziesz cieszyć się naturalnym wyglądem, godnym pozazdroszczenia.
  •         Jeśli masz niewłaściwy kontur brwi, możesz użyć korektora, aby go poprawić.
  •         Po użyciu kredki lub cieni do powiek delikatnie przeczesz brwi od podstawy do zewnątrz.

 

Wybierz produkty Melkior!

 

Ponieważ wiemy, jak ważne jest definiowanie brwi, stworzyliśmy kilka rodzajów produktów, które pomogą Ci uzyskać pożądany wygląd:

 

1. Kredka do brwi. Jest to kredka, którą łatwo się aplikuje, daje precyzję i wypełnia luki. Odśwież brwi, a uzyskasz matowy, naturalny wygląd, który będzie trwał przez cały dzień.

 

2. Maskraa do brwi. Ta maskara pomoże Ci naprawić pasma, a nawet wyrównać aspekt brwi. Zapewni to objętość i z powodzeniem ukończy makijaż. Ponadto maskara jest łatwa do nałożenia i nie ciągnie się.

 

3. Korektor do brwi. Określa i koryguje naturalny kształt brwi. Zapewnia trwałość przez cały dzień i można go nakładać ukośnym pędzlem do makijażu. Jeśli chcesz stworzyć wrażenie gęstych brwi, możesz naprzemiennie zmieniać kolory.

 

Dlatego na stronie internetowej Melkiorprofessional.pl znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do tworzenia nienagannego makijażu każdego dnia. Poświęć swoim brwiom uwagę, na jaką zasługują, a zauważysz, że cały makijaż będzie wyglądał lepiej. Nie jest trudno je zdefiniować, ale musisz mieć cierpliwość i produkty wysokiej jakości, które będą trwałe i zapewnią  naturalny wygląd.

 

Wybierz Melkior Professional, a będziesz mogła kupić najlepsze produkty do brwi w korzystnych cenach! Oferujemy doskonały stosunek jakości do ceny i staramy się zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta w zakresie makijażu!