Brwi są bardzo ważne w mimice i wyrazie twarzy, ponieważ nadają jej uroku i wyrazistości. Dlatego ich rozmiar i kształt mają znaczenie. Nawet jeśli są uniesione,  zmarszczone, zrelaksowane lub asymetryczne, wszystkie te kształty można poprawić za pomocą wysokiej jakości kredki do brwi..

Zadbaj o brwi i używaj profesjonalnych produktów do makijażu. Melkior uzupełnił gamę kosmetyków i oferuje idealny produkt do ich zdefiniowania!

Szukasz Kredki do Brwi ze Szczoteczką? Melkior stworzył 4 idealne warianty kolorystyczne do makijażu oczu: Jasnobrązowy (Sand  - ref.11702), Ciemnoszary (Midnight  - ref.11703), Ciemny brąz (Taupe - ref.11704), Jasnobrązowy (Coffee  - ref.11705 ).

Ten produkt posiada formułę na bazie wosku i zawiera lanolinę, więc nie może go zabraknąćw Twojej kosmetyczce.

Ponadto jest wyposażony w szczoteczkę do łatwej aplikacji i równomiernego rozprowadzenia . Nadaje naturalny, matowy wygląd, dzięki czemu brwi wyglądają nienagannie, a jego faktura umożliwia aplikację w cienkich warstwach.

Jak używać kredki do brwi ze szczoteczką?Kredkęaplikuje się bezpośrednio na brew, przerysowując włosek po włosku, bez naciskania . Następnie równomiernie rozprowadź kolor za pomocą szczoteczki, w którą jest wyposażona. Możesz zmieniać intensywność naciskania kredki, aby uzyskać efekt gradientu lub uzyskać różne tony.

Dlaczego warto używać nowejkredki do brwi ze szczoteczką Melkior? Oto 8 powodów:

  1.        Daje matowe i naturalne wykończenie.
  2.        Jest idealnyado rysowania, konturowania i definiowania brwi.
  3.        Zapewnia wysoki poziom dokładności.
  4.        Jest wyposażona w szczoteczkę do łatwej aplikacji i równomiernego rozprowadzenia produktu.
  5.        Zapewnia doskonałe pokrycie.
  6.        Jest wodoodporna.
  7.        Jej tekstura pozwala na aplikację w cienkich warstwach.
  8.        Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

Fakt, że te kredki zawierają szczoteczkę, pomoże Ci łatwo ułożyć zbuntowane włoski i usunąć nadmiar produktu. W ten sposób szybko uzyskasz nieskazitelny makijaż!

Uzyskaj pożądany kształt brwi dzięki nowym kredkom Melkior!