ETI Stratos 390 - alb Mareste

SUSZARKA MK ETI MICRO STRATOS IONIC BIAŁA 2400W

3SORO350521540

O produkcie

Do szybkiego i równomiernego suszenia.
– Długość przewodu - 2.95m
– Waga produktu - 1092g

Przycisk ON/OFF Kontrolujący przepływ powietrza
0 = urządzenie OFF
1 = średni przepływ powietrza
2 = silny przepływ powietrza
Przycisk do kontroli powietrza
Zimno – przycisk wyłączenia

Jak stosować

Nigdy nie umieszczaj urządzenia w wodzie lub innym płynie. Nie używaj urządzenia w pobliżu basenów, łaźni, pryszniców lub w miejscach o dużej wilgotności. Używanie urządzenia w pobliżu źródła wody może być niebezpieczne, nawet jeśli urządzenie jest wyłączone.
Jeśli produkt jest używany w łazience, należy koniecznie wyjąć wtyczkę z gniazdka po użyciu, ponieważ pobór prądu może być niebezpieczny nawet po wyłączeniu urządzenia. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od dzieci.
To urządzenie może być używane przez dzieci w wieku powyżej 8 lat oraz osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych lub z brakiem doświadczenia i wiedzy, tylko jeśli są one nadzorowane i przeszkolone do bezpiecznego korzystania z urządzenia. rozumieją związane z tym ryzyko. Nie pozwalaj dzieciom bawić się urządzeniem. Czyszczenie i używanie urządzenia nie powinno być wykonywane przez dzieci bez nadzoru.
Jeśli jeszcze nie istnieje, zaleca się zainstalowanie urządzenia różnicowo-prądowego (RCD) o rezydualnym prądzie roboczym, który nie przekracza 30 mA w obwodzie elektrycznym w łazience. Zapytaj o poradę instalatora/elektryka.

Zdjęcia pokazane są w celach informacyjnych i mogą być niewielkie różnice pomiędzy nimi a produkty przedstawionymi. Ceny zawierają podatek VAT, i obowiązują tylko podczas zakupów online. Oferty i promocje nie łączą się.

Napisz opinię o tym produkcie

Melkior Professional Ustawienia plików cookie