Dwóch przyjaciół miało takie same marzenia, ambicje i pasje.

Dwóch Francuzów, Eric - menadżer zawsze dążący do perfekcji i Aleksander, szczery wielbiciel Marketingu i Designu, podróżowało po świecie w tym samym celu. Pragnęli dowiedzieć się co jest szczególnie ważne dla kobiet w produktach kosmetycznych i co powoduje, że decydując się na jakiś kosmetyk czują się szczęśliwe i spełnione.

Dzięki 15 -to letniemu doświadczeniu w przemyśle kosmetycznym, Eric i Aleksander chcą dać kobietom w każdym wieku, szansę poczucia ekskluzywności i wyjątkowości. Oferując najwyższej jakości produkty, stworzone z najlepszych dostępnych składników i receptur pragną „dotrzeć do serca” każdej kobiety.

Melkir to marka oferująca całkowicie nową gamę produktów kosmetycznych, na które może sobie pozwolić każda kobieta.

Po użyciu produktów Melkior kobiety mają czuć się pięknie i olśniewająco, mają podkreślać i wydobywać ze swojej urody najlepsze cechy, dzięki czemu będą mogły czerpać z życia pełnymi garściami.

Melkior to marka Zaangażowana na wszystkich etapach - od produkcji do sprzedaży końcowej. Setki oddanych, twórczych i najlepszych specjalistów co dzień pracuje nad każdym produktem. Dzięki temu produkty Melkior staję się coraz lepsze. Każdy produkt poddawany jest specjalnej kontroli jakości aby w końcu trafić do rąk swojej klientki.

Melkior współpracuje z najlepszymi profesjonalistami na rynku, słuchając ich opinii i porad. Dziś naszych produktów używają styliści, wizażyści i nail - designerzy na całym świecie. CANDIA TRUGLY wybitna wizażystka z Nowej Zelandii uważa, że kredka do powiek Melkior to najlepszy dostępny produkt na świecie. Natomiast DORINA CORDES, miedzynarodowa instruktorka w dziedzinie przedłużania i zdobienia paznokci, twierdzi że, LAKIER DO PAZNOKCI Melkior to najwyższej jakości i najlepszy produkt dostępny na rynku.

Melkior dzieli kobiece pasje i przekonania….

Jeśli chcesz być DOSKONAŁA i mieć nieodparty UROK, używaj kosmetyków MELKIOR !         


Melkior Professional Ustawienia plików cookie