Paleta-Smokey-Eyes-deschisa-19003 Mareste

PALETA SMOKEY EYES

19003

O produkcie

Wszystko czego potrzebujesz do klasycznych i prostych smokey eyes znajduje się w zestawie Smokey Eyes stworzonym przez Melkior : -1 x KredkaKholczarna -3 odcienie cieni (3.2 gr) : Chocolate, Black Velvet, Diaphane -1 x MaskaraExtra Volume Po każdym użyciu należy zabezpieczyć specjalnie zaprojektowaną folią ochronną.
Praktyczneiinnowacyjne.

Jak stosować

Rozpocznij od nałożenia bazy pod cień do powiek, której rolą jest zapobieganie przywieraniu go do fałdek skórnych i jednocześnie zwiększanie jego sprężystości.
Nałóż Cień do Powiek Diaphanena całej powierzchni powieki i na łuku.
Użyj tego samego cienia w wewnętrznym kąciku oka, aby go rozświetlić.
Użyj Pędzla do cieni Melkior(ref.14132) nałóż pośredni kolor– Cień do Powiek Chocolate- na powieki aż do zgięcia i na linii dolnych rzęs.
Użyj Kredka Khol Czarna na górnej i dolnej linii rzęs, uważając, aby znaleźć się jak najbliżej podstawy rzęs.
Aby poprawić kolor i utrwalić kredkę, nałóż małym pędzelkiem, dokładnie, Cień do PowiekBlack Velvetwzdłuż linii górnych i dolnych rzęs. NastępnienałóżdwiewarstwyMaskaryExtra Volume.

Zdjęcia pokazane są w celach informacyjnych i mogą być niewielkie różnice pomiędzy nimi a produkty przedstawionymi. Ceny zawierają podatek VAT, i obowiązują tylko podczas zakupów online. Oferty i promocje nie łączą się.

Napisz opinię o tym produkcie

Melkior Professional Ustawienia plików cookie