Regulamin Melkiorprofessional.pl

Wersja 2.0 przyjęta w dniu 25.10.2018

Wstęp

Niniejszy dokument jest kontraktem kupna zaproponowanym przez SC SONYA MOD SA i musi zostać zaakceptowany przed utworzeniem konta lub zamówieniem dowolnego produktu na stronie www.melkiorprofessional.pl. Każde zamówienie potwierdzone przez klienta poprzez zaznaczenie tego pola - akceptuję regulamin i naciskając przycisk "Zakończ zamówienie" lub "Potwierdź zamówienie" oznacza akceptację przez klienta oferty SC SONYA MOD SA na warunkach określonych w art. 9 ustawy e-commerce 365/2002. Kliknięcie przycisku "Potwierdź zamówienie" jest podpisem elektronicznym w rozumieniu art. 3 pkt 10 rozporządzenia UE 910/2014, o tej samej wartości, co odręczny podpis.

1. Definicje

Melkiorprofessional.pl : Firma SONYA MOD SA z siedzibą w Ul. Olari, Nr 43, Sektor 2 - Bukareszt Kod fiskalny: RO9224451, zarejestrowany w Registrul Comerțului J40/1578/1997, telefon 031.69.00.680, email [email protected], która zarządza stroną www.melkiorprofessional.pl.

Produkt: każdy produkt, który może nabyć klient za pośrednictwem strony internetowej www.melkiorprofessional.pl

Wizytator: każda osoba, która odwiedza witrynę www.melkiorprofessional.pl i wchodzi w interakcje z nią, na przykład pozostawiając komentarz do produktu lub korzystając z funkcji "Powiadom mnie, gdy jest w magazynie".

Użytkownik: osoba, która założyła konto na www.melkiorprofessional.pl

Klient: osoba fizyczna lub prawna składająca zamówienie na stronie www.melkiorprofessional.pl. Minimalny wiek klienta to 18 lat.

Odbiorca: osoba fizyczna lub prawna, do której zostaną dostarczone produkty zamówione na www.melkiorprofessional.pl

Zamówienie: zamówienie zakupu jednego lub więcej produktów i / lub usług wyświetlanych na stronie www.melkiorprofessional.pl, dokonanych przez klienta, który chce, aby produkt został dostarczony na adres adresata.

2. Przedmiot i akceptacja tej umowy sprzedaży

Niniejsza Umowa sprzedaży dotyczy wszystkich zamówień złożonych za pośrednictwem www.melkiorprofessional.pl Klient zobowiązuje się zapoznać z tymi warunkami przed złożeniem zamówienia. Wszystkie zamówienia obejmują akceptację wszystkich tych ogólnych warunków sprzedaży przez klienta. Akceptacja tej umowy przez klienta jest dokonywana poprzez zaznaczenie pola "Zgadzam się z Regulaminem" i naciśnięcie przycisku "Potwierdź zamówienie" lub "Sfinalizuj zamówienie”.

Melkiorprofessional.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej umowy sprzedaży w dowolnym momencie. Wersja obowiązująca przy złożonym zamówieniu dotyczy wersji Melkiorprofessional.pl w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

  1. Dostępność wyświetlanych produktów.

Nasza oferta produktowa i cena są ważne, o ile są one wyświetlane na stronie www.melkiorprofessional.pl. Melkiorprofessional.pl wywiąże się ze swoich zobowiązań umownych w terminie nie dłuższym niż 30 dni roboczych od daty złożenia przez klienta zamówienia.

 

Jeśli żądany produkt nie jest już dostępny w magazynie, zaoferujemy Ci opcję zakupu innego produktu / o jakości i cenie równoważnej wymaganej. Jeśli nie chcesz korzystać z tej oferty i warunków przy płatności z góry, płatność zostanie zwrócona w ciągu 30 dni od informacji dostarczonych przez SC SONYA MOD SA

4. Produkty wyświetlane na stronie internetowej Melkiorprofessional.pl

Zdjęcia produktów prezentowanych w serwisie Melkiorprofessional.pl mają charakter informacyjny i mogą zawierać akcesoria, które nie są zawarte w standardowych pakietach. Jednak SC SONYA MOD SA dokłada wszelkich starań, w sposób i w zakresie, w jakim jest to możliwe, aby produkty zamówione wyglądały dokładnie tak, jak te pokazane na zdjęciach produktów wyświetlanych w Internecie, w szczególności pod względem kształtu, koloru i specyfikacji, z zastrzeżeniem ceny wybranej przez klienta. Ze względu na jasność monitorów i telefonów komórkowych, starych lub nowoczesnych typów urządzeń elektronicznych obrazy mogą się różnić.

W tym samym czasie SC SONYA MOD SA informuje, że może wydać na sprzedaż za pośrednictwem swojej strony internetowej lub produktów i udostępnić ją innym producentom lub dystrybutorom. Mogą mieć prawa do znaków towarowych nad nazwami produktów i udostępniać je, nie naruszając ich. Są również odpowiedzialni za obrazy lub dane techniczne dostarczonych produktów.

5. Cena produktów

Ceny zawierają podatek VAT. ale nie uwzględniaj kosztów dostawy, chyba że wyraźnie podano to na stronie produktu. Opłata za dostawę zostanie dodana osobno na ostatniej stronie przed złożeniem zamówienia.

Podane ceny obowiązują do momentu ich odwołania, wraz z ich usunięciem z publicznej strony internetowej. Ponadto, jeśli mówimy o kampanii promocyjnej, powinieneś wiedzieć, że cena produktu prezentowana online jest ważna tylko w okresie podanym na stronie. W przypadku wyraźnego okresu ważności określonej ceny, ten aspekt zostanie określony na stronie produktu

W przypadku błędnego wyświetlenia cen, podejmiemy wszelkie kroki, aby jak najszybciej rozwiązać problem. Jeśli cena będzie niższa niż 15% normalnej wartości takiego produktu, zostanie uznana za nieuzasadnioną i wprowadzającą w błąd, a każde zamówienie złożone w oparciu o tę cenę będzie nieważne.

6. Prawo do zwrotu produktów

Konsument ma prawo powiadomić na piśmie SC SONYA MOD SA, że rezygnuje z zakupu bez ponoszenia kar i bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania produktu.

Każde tego typu żądanie będzie datowane i podpisane przez kupującego i zostanie wysłane do Melkior Professional.pl w dowolny jednoznaczny sposób. Aby być w zgodzie z regulacjami europejskimi, MelkiorProfessional.pl udostępnia formularz szablonu Aby ułatwić sobie prawo do zwrotu, Melkior ma opcjonalny formularz na stronie zwrotu.[B1] 

Zwrot produktów musi odbyć się wraz z wszystkimi akcesoriami, a konsument ponosi koszty wysyłki zgodnie z Polskimi przepisami. Zgodnie z Polskim prawem konsument ponosi jedynie odpowiedzialność za to, co nazywamy zmniejszeniem wartości produktów wynikających z ich obracania, i różni się od tego, co jest konieczne do określenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów.

W miarę możliwości zalecamy, aby klient używał oryginalnego opakowania, ograniczając możliwość uszkodzenia towaru podczas transportu.

Prawo do zwrotu nie ma zastosowania w przypadkach, w których obowiązują ograniczenia Polskie.

Artykuły 6 i 7 mają również zastosowanie do klientów PRO i Salon, którzy są uznawani za klientów profesjonalnych lub korporacyjnych.

7. Forma płatności za produkty

Możesz dokonać płatności w następujący sposób:

1)      Na stronie, bezpośrednio kartą płatniczą, w momencie składania zamówienia

2) Przez PayPal

8.Dostawa, koszt, zwrot

 

Co muszę wiedzieć o DOSTAWIE?
Dostawa zostanie dokonana na adres podany w ciągu 2-4 dni roboczych od złożenia zamówienia. W przypadku serii produktów czas ten może zostać przedłużony, w zależności od dostępności zapasów. Wszystkie zamówienia złożone w SOBOTĘ i NIEDZIELE będą przetwarzane w PONIEDZIAŁEK.

W pewnych szczególnych sytuacjach narzuconych przez pogodę lub dość pracowity okres kurierów (na przykład przed świętami Bożego Narodzenia, zamówienia w Black Friday) termin dostawy może zostać przekroczony.

Produkty są dostarczane w ramach zapasów dostępnych w momencie potwierdzenia zamówienia. Nie możemy zagwarantować dostępności zapasu w magazynie, wszystkich prezentowanych produktów.
 

SKĄD BĘDĘ WIEDZEĆ ŻE DOTRZE DO MNIE PRZESYŁKA?

Paczka zostanie wysłana do ciebie kurierem UPS na adres podany w zamówieniu.

W momencie wysyłki prześlemy Ci na adres mailowy numer śledzenia przesyłki ,dzięki czemu za każdym razem będziesz w stanie sprawdzić gdzie znajduje się paczka.

Jeśli nie zostaniesz zastany pod podanym adresem, Twoja przesyłka zostanie zdeponowana w Acces Point najbliżej kodu pocztowego podanego w zamówieniu, skąd możesz ją odebrać w ciągu 3 dni.

Jeśli nie odbierzesz przesyłki w podanym terminie, paczka zostanie do nas zwrócona .

Koszt wysyłki UPS

Express Saver i Standard : 44.90 PLN

Dostawa gratis dla zamówień powyżej 220 PLN

Termin dostawy : 2-4 dni robocze

 

Zwrot

Konsument ma prawo pisemnie zawiadomić SC SONYA MOD SA, na adres [email protected] , że anuluje zakup bez kary i bez podania powodu w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania produktu.

Każde tego typu żądanie będzie datowane i podpisane przez kupującego i wysłane do Melkior w jednoznaczny sposób. Aby zachować zgodność z przepisami europejskimi, Melkior zapewnia również szablon do zwrotu. Zwrot produktów musi odbywać się z wszystkimi akcesoriami, a konsument pokrywa wydatki za transport zwrotu. W miarę możliwości zalecamy, aby klient używał oryginalnego opakowania, ograniczając możliwość uszkodzenia towaru podczas transportu.

Wzór formularza rezygnacji

Drodzy klienci, ten wcześniej wypełniony formularz odsyła się z powrotem tylko wtedy, gdy chcecie odstąpić od umowy.

–Do Melkior ( SC Sonya Mod SA, Bukareszt, Ulica Olari, nr 43, sektor 2, kod pocztowy 024056, Rumunia)

–Niniejszym informuję o mojej / naszej rezygnacji (*) z umowy dotyczącej sprzedaży następujących produktów …..

–Zamówionych w dniu (*)/otrzymanych w dniu (*)

–Imię i nazwisko klienta (klientów)–Adres klienta (klientów)

–Podpis klienta (klientów) (tylko jeśli ten formularz zostanie zgłoszony w formie pisemnej na papierze)

–Data(*) W razie potrzeby usuń niepotrzebną wzmiankę.

Pakiet zwrotny należy wysłać do: SC Sonya Mod SA, Bukareszt, ul Olari, nr 43, sektor 2, kod pocztowy 024056, Rumunia.

Po otrzymaniu paczki otrzymasz e-mail z potwierdzeniem.

Spłata wartości produktu nastąpi przez Sonya Mod – Melkior, w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego produktu.

Akceptowane są tylko towary zgodne z formą, w jakiej zostały dostarczone, wraz z fakturą zakupu.

Nie można zwrócić:

Produktów, które zostały rozpakowane
Produktów, które zostały przetestowane / użyte
Produktów, które nie mają nienaruszonych etykiet, zerwane sa zabezpieczenia, opakowanie jest potłuczone, pęknięte

 

MOGĘ ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE PRZESYŁKI?

Niestety, międzynarodowa firma kurierska nie może zaoferować usługi pobraniowej, więc ta opcja nie jest dostępna.

 

 

MAM WIĘCEJ PYTAŃ, MOŻECIE MI POMÓC?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami przez e-mail [email protected]

Odpowiemy Ci w możliwie najkrótszym czasie!

Dziękujemy!

10 Anulowanie zamówień

Każde zamówienie może zostać anulowane przed otrzymaniem zamówienia pocztą elektroniczną. Skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe.


Email: [email protected]

9. Poprawianie błędów w zamówieniu

Wszelkie błędy popełnione w zamówieniu złożonym przez klienta można skorygować do momentu sfinalizowania zamówienia, kiedy otrzymamy wiadomość e-mail z potwierdzeniem z komunikatem ZAMÓWIENIE SFINALIZOWANE.


Email: [email protected]

 

 

10. Twoje konto.

Rejestracja na Melkiorprofessional.pl jest bezpłatna. Twój dostęp do niektórych usług i informacji o witrynie (takich jak przypominanie o stanie w magazynie lub listy życzeń) jest dozwolony tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którzy zgadzają się na te warunki.

Dostęp do konta jest chroniony hasłem. Zalecamy, aby nikomu nie ujawniać tego hasła. Melkiorprofessional.pl nigdy nie poprosi o podanie hasła do konta w wiadomościach e-mail lub telefonie. Radzimy nie ujawniać tego hasła osobom, które o to proszą.

Pomimo naszych starań o ochronę Twoich danych osobowych, Melkiorprofessional.pl nie może zapewnić ani zagwarantować bezpieczeństwa informacji, które nam przekazujesz, dla naszych usług online. Dlatego ostrzegamy, że wszelkie przesłane nam informacje jest na własne ryzyko.

Informacje, które przekazujesz na temat Melkiorprofessional.pl o sobie lub swojej firmie, będą używane tylko zgodnie z tym regulaminem, jeśli chcesz kupić oferowane usługi. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za prawidłowe i kompletne przekazanie informacji, a także za zachowanie dokładności informacji w ramach serwisu Melkiorprofessional.pl

Melkiorprofessional.pl może, bez jakiegokolwiek powiadomienia pisemnego lub formalnego i bez konieczności wyjaśniania swojej postawy, zawieszać lub blokować dostęp do treści strony lub jej części.

 

 

11. Usługi dla odwiedzających

Umożliwiamy odwiedzającym stronę Melkiorprofessional.pl dostęp do niektórych usług - takich jak powiadomienia o stanie magazynowym lub pozostawienie komentarza na temat produktu. Korzystanie z tych usług oznacza zgodę na ten regulamin.

Tak długo, jak publikujesz treści chronione prawami autorskimi na Melkiorprofessional.pl, deklarujesz iż:

  • zgadzasz się przekazać Melkiorprofessional.pl niewyłączną, wolną od opłat, nieograniczoną licencję na czas i przestrzeń dla wszystkich praw autorskich do opublikowanych treści na stronie Melkiorprofessional.pl
  • gwarantujesz, że jesteś autorem opublikowanych treści lub że masz prawo opublikować je na stronie Melkiorprofessional.pl
  • zwolniasz Melkiorprofessional.pl z wszelkich reklamacji stron trzecich dotyczących treści publikowanych przez Ciebie i hostowanych przez Melkiorprofessional.pl

 

Pozostanie na stronie Melkiorprofessional.pl, w formie anonimowej, do momentu usunięcia przez Melkiorprofessional.pl. Melkiorprofessional.pl zastrzega sobie prawo do poprawiania, modyfikowania lub usuwania treści zamieszczanych na Melkiorprofessional.pl bez informowania Cię.

12. Prawa autorskie

Cała zawartość strony Melkiorprofessional.pl - obrazy, teksty, grafika, symbole, elementy graficzne, skrypty, programy i inne oryginalne dzieła - są własnością Melkiorprofessional.pl i jej dostawców i jest chroniona prawem autorskim i prawami wiążącymi. Używanie z serwisu Melkiorprofessional.pl do któregokolwiek z wymienionych powyżej przedmiotów lub innych oryginalnych elementów bez zgody Melkiorprofessional.pl podlega karze zgodnie z obowiązującym prawem.

Melkiorprofessional.pl oferuje użytkownikowi ograniczony dostep, w osobistym interesie, do tej strony i nie daje mu prawa do częściowej lub całkowitej modyfikacji strony, do częściowego lub całkowitego odtworzenia strony, kopiowania, sprzedaży / odsprzedaży lub wykorzystać strony w jakikolwiek inny sposób, w celach komercyjnych lub wbrew interesom strony Melkiorprofessional.pl, bez pisemnej zgody właściciela.

Aby być zawiadomić o jakimkolwiek naruszeniu prawa autorskiego, możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected]

Melkior Professional jest również zastrzeżonym znakiem towarowym zgodnie z numerem OHIM 010290451

13. Zwiększona siła

Melkiorprofessional.pl, partnerzy lub jego użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia lub błędy w wykonaniu swoich zobowiązań umownych w treściach udostępnianych na naszej stronie, wynikające bezpośrednio lub pośrednio z przyczyn niezależnych od woli Melkiorprofessional.pl. Zwolnienie to obejmuje, między innymi: błędy techniczne sprzętu Melkiorprofessional.pl, brak połączenia z Internetem, brak połączeń telefonicznych, wirusy komputerowe, nieautoryzowany dostęp do systemów Melkiorprofessional.pl, błędy operacyjne, strajk itd..

14. Inne dyspozycje

a) Linki do innych stron

 

Melkiorprofessional.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść, jakość lub charakter stron, do których prowadzą linki na tej stronie (linki komercyjne lub reklamowe). Odpowiedzialność za te witryny jest w całości własnością ich właścicieli.

 

b) Zmiany w witrynie

 

Melkiorprofessional.pl zastrzega sobie prawo do zawieszenia, modyfikacji, dodania lub usunięcia części swoich treści w dowolnym momencie. Melkiorprofessional.pl zastrzega sobie również prawo do ograniczenia dostępu użytkowników do części lub całości ich treści.

 

c) Dane osobowe i Bezpieczeństwo

SC SONYA MOD przetwarza dane osobowe za pośrednictwem tej witryny. Szczegóły tego przetwarzania są zawarte w polityce prywatności link

Ta strona wykorzystuje środki bezpieczeństwa przeciwko utracie, zmianie lub niewłaściwemu użyciu informacji, które są pod naszą kontrolą (takie jak korzystanie z HTTPs) i stara się to zrobić. Jednak Melkiorprofessional.pl nie ponosi odpowiedzialności za utratę informacji spowodowaną przeglądarką lub problemami bezpieczeństwa połączenia internetowego.

 

15. Dodatkowe dyspozycje

Niniejszą umowę uzupełniają postanowienia Polityki Prywatności Melkiorprofessional.pl link

Niniejsza umowa zawarta przez Melkiorprofessional.pl z dowolną inną umawiającą się stroną znajduje się pod adresem:

link

16. Modyfikacja regulaminu

Melkiorprofessional.pl zastrzega sobie prawo do zmiany warunków bez dalszych formalności. Gdy warunki te ulegną zmianie, Melkiorprofessional.pl powiadomi Cię pocztą elektroniczną lub wiadomością na Twoim koncie użytkownika Melkiorprofessional.pl oraz publikując na stronie głównej linku, który prowadzi do nowego formularza tego dokumentu. Dostęp do strony i korzystanie z naszych usług po powiadomieniu lub opublikowaniu zmiany na pierwszej stronie witryny oznacza, że zgodziłeś się na nowe warunki.

17. Rozwiazywanie problemów

Jeśli masz problemy z zamówieniem, które nie wydają się być rozwiązane przez e-mail lub z osobą, z którą dyskutujesz, możesz skontaktować się, w sprawie bezpłatnego wewnetrznego postępowania pojednawczego z Crina Macarie – Asistent Manager pod adresem -  [email protected]

Komisja Europejska udostępnia również platformę SOL dla alternatywnego rozstrzygania sporów dla pozasądowego rozstrzygania umów zawieranych na odległość. Platforma SOL jest dostępna na stronie http://ec.europa.eu/consumers/odr/

18. Obowiązujące prawo

Niniejszy dokument podlega prawu rzymskiemu. Wszelkie spory pomiędzy Melkior a Klientem / Kupującym zostaną rozwiązane polubownie lub, jeśli nie będzie to możliwe, spór zostanie rozwiązany przez właściwe sądy.


Melkior Professional Ustawienia plików cookie