Nwość! Melkior stworzył Edycję Limitowaną bardzo praktycznej palety do makijażu, z 12 cieniami do powiek, z pędzelkiem i lusterkiem. Chcesz na nie zerknąć , mamy rację?

Paleta Nude – Edycja Limitowana (ref.11500) zawiera 12 odcieni cieni do powiek z intensywnym pigmencie, łącząc tekstury matowe i perłowe oraz ciepłe i zimne odcienie. Oto, czym są:

  • Odcienie matowe: Old Brick, Soft grey, Maroon, Black Velvet
  • Odcienie satynowe: Diaphane, Ballerina
  • Odcienie perłowe: Whisper white, Festive gold, Pink Champagne, Rosy Copper, Beige Copper, Acorn.

Jaka jest zaleta korzystania z takiej palety makijażu? Zawiera wszystkie odcienie cieni do powiek, których potrzebujesz, aby stworzyć naturalny wygląd za dnia lub idealne smokey eye na wieczór.

Każdy cień z Palety Nude - Edycja Limitowana ma jedwabistą konsystencję, intensywny kolor, jest wytrzymały i równomiernie się nakłada. Paleta wyróżnia się uniwersalnymi odcieniami i fakturami, które oferują mnóstwo opcji makijażowych, a także jest wyposażona w lustro i zawiera szczotkę o podwójnym końcu do nakładania różu (jeden koniec to włosy naturalne, a drugi koniec to włosy syntetyczne).

Cienie można nakładać na mokro lub na sucho, w zależności od pożądanego efektu. Nakładaj je za pomocą pędzla do makijażu dostarczonego z paletą. Użyj cieni do konturowania oka lub dodawania głębi, aby podkreślić spojrzenie, bez względu na okazję.

Pozwól swojej wyobraźni latać i stworzyć godny pozazdroszczenia wygląd dzięki nowej palecie Melkior!