Kwiaty są jak przyjaciele, nadają kolor Twojemu światu. Jaki jest Twój ulubiony kwiat? Nawet jeśli nie jesteś zdecydowana, oferujemy cztery ciekawe opcje: Magnolia Bordeaux, Red Begonia, Red Rose si Black Tulip. Te odcienie są częścią najnowszej kolekcji lakierów hybrydowych Melkior.

Black Tulip

Kto nie słyszał o Czarnym Tulipanie, słynnej powieści Aleksandra Dumasa? Powstał także film o tym samym tytule, z udziałem Alaina Delona. Tak powstała legenda o kwiecie o ciemnych płatkach, o tym pięknie przywiezionym z Dalekiego Wschodu, które podbiło cały świat. Mówi się, że nie ma czarnego tulipana, ale kwiat ma silne fioletowe odcienie, które w pewnym świetle wyglądają na czarne..

Powszechnie wiadomo, że Holandia to „kraina tulipanów”, ale nie zapominajmy, że ten wspaniały kwiat jest także symbolem Turcji. Mówi się, że istnieje ponad 2000 odmian tulipanów, jedne piękniejsze od innych, a królem wszystkich jest, a jakżeby inaczej, czarny tulipan i jego chromatyczne warianty: Queen of Night, Black Diamond, Black Hero, Black Parrot, Burgundy.

Ogólnie tulipan jest symbolem miłości, życia i płodności, a czarny tulipan reprezentuje absolutną elegancję i królewskość. Wybierz odcień hybrydowego lakieru do paznokci Black Tulip, a uzyskasz godny uwagi manicure!

 

Magnolia Bordeaux

Magnolia o imponującej urodzie jest symbolem szlachetności, godności i dumy. Występuje w odcieniach bieli, różu, bzu, fioletu, czerwieni i bordo.

Historia mówi, że jest to kwiat, który istnieje od tysięcy lat i aby przetrwać, musiał dostosować się do różnych warunków klimatycznych i glebowych. Dlatego postrzegany jest jako symbol wieczności, wytrwałości i długiego życia, często wykorzystywany w wyszukanych aranżacjach weselnych. Magnolia imponuje także wielkością swoich kwiatów, są duże i imponujące, a zapach uwodzicielski.

Jeśli kochasz ten kwiat, nośhybrydowy lakier do paznokci Magnolia Bordeaux!

 

Red Begonia

Kwiaty Begoniisą szczególnie piękne i kojarzą się z uczuciem i harmonijną komunikacją, miłością i romansem. Istnieje ponad 800 gatunków w palecie kolorów od żółtego i różowego do pomarańczowo-czerwonego, bordowego i fioletowego, koralowego i niebieskiego. Begonia, symbol ciszy i spokoju, odzwierciedla uczucie, kreatywność i pasję.

Niektórzy twierdzą, że pochłania negatywną energię, zapewniając harmonię. Inni, przeciwnie, kojarzą to z mrocznymi myślami. Jednocześnie mówi się, żebegonia reprezentuje  ostrożność lub jest prawdziwym symbolem wdzięczności i hojności..

Jeśli też kochasz ten kwiat, wybierz hybrydowy lakier do paznokci Red Begonia.

 

Red Rose

Jeśli potrzebujesz kwiatu, który najlepiej oddaje przesłanie „kocham cię”, to Czerwona róża jest idealnym wyborem. Wszyscy wiedzą, że róża jest posłańcem zakochanych, a mocne odcienie czerwieni przekazują prawdziwe wyznania miłości..

Czerwona róża, symbol czystego romantyzmu, symbolizuje silną miłość i pasję. A filmy historyczne i powieści miłosne nauczyły nas, że ten piękny kwiat oznacza siłę i odwagę..

Jeśli czerwona róża jest jednym z Twoich ulubionych kwiatów, wybierz odcień hybrydowego  lakieru do paznokci Red Rose. Uzyskasz specjalny manicure, który na długo pozostanie w nienagannej kondycji!