Cienie do powiek to z definicji produkt kosmetyczny, który barwi powieki lub policzki. Występuje w kilku formach: może być płynna (kremowa lub płynna) i pylista (kompaktowa lub pudrowa). Jest bardzo łatwy w użyciu, zarówno dla wizażystek, jak i dla kobiet, które chcą malować się w domu.

Melkior stworzył 3 odcienieCieni do powiek w płynie, doskonałych dla trwałego, intensywnie metalicznego i błyszczącego efektu:

  •          Cień do powiek w płynie DANCING QUEEN (ref.11230)
  •          Cień do powiek w płynie MISTERIOUS WOMAN (ref.11232)
  •          Cień do powiek w płyniePARTY GIRL (ref.11233)

 

Oto kroki wymagane do łatwejaplikacjitych cieni:

  1.        Nałożyć Bazę Utrwalającą Melkior (ref.13105) ponieważ zapewnia wytrzymałość i wyrównuje skórę, przygotowując ją do uzyskania jednolitego makijażu.
  2.        Wybierz swój ulubiony odcień Cienia do powiek w płynie i zdecyduj, jaki rodzaj makijażu chcesz uzyskać (smokey, clasic, okazjonalny etc).
  3.        Za pomocą Płaskiego pędzelka nałóż cień do powiek, wklepując go w całą powierzchnię powieki, a następnie rozprowadź brzegi.

 

SUGESTIA SPECJALISTY! Oto pomysł na makijaż, który możesz osiągnąć dzięki nowemu Cieniowi do powiek w płynie od Melkior:

Wybierz dwa kolory z tej kolekcji, najlepiej jeden ciemny i jeden jasny. Nałożyć bazę na powieki, następnie pobaw się teksturami, jasny odcień nałóż na łuk brwiowy i wewnętrzny kącik, a ciemny na kontur oczu, u nasady górnych i dolnych rzęs. Delikatnie rozprowadź krawędzie między kolorami, a następnie możesz cieszyć się udanym makijażem!

 

Nadaj Twojemu spojrzeniu intensywny metaliczny efekt dzięki nowym cieniom do oczu w płynie od Melkior!