Do manicure ze sztucznymi paznokciami potrzebujesz specjalnych pędzli, które pomogą Ci tworzyć różne konstrukcje lub malować modele od najprostszych linii po skomplikowane rysunki. Melkior wspiera profesjonalistów za pomocą 3 nowych pędzli, aby uzyskać nieskazitelny manicure.

 

Pędzel z włosia syntetycznego Podwójny Owal/Szpatułka (ref.28507)

Jest to pędzel z syntetycznego włosia wysokiej jakości, który jest stosowany do wszystkich aplikacji żelu UV i żelu akrylowego. Model wyposażono w mocną szpatułkę przydatną w przypadku manicure z aplikacją Akrylu lub jeśli chcesz mieszać kolory żelu UV, Lakieru hybrydowego. Ze względu na fakt, że ma pokrywkę, pędzel może być przechowywany przez długi czas, chroniony przed kurzem, światłem i innymi czynnikami.

Pędzel z włosia syntetycznego Podwójny Owal/Szpatułka jest łatwy w użyciu zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, ze względu na sposób obcięcia włosia. Łatwy w utrzymaniu, czyszczony czystym ręcznikiem lub specjalnym roztworem.

 

Pędzel z włosia syntetycznego Liner (ref.28508)

Pędzel z włosia syntetycznego Liner Idealnie nadaje się do malowania kwiatów, liści i innych małych modeli. Możesz również łatwo tworzyć różne cienkie linie. Kształt tego pędzla umożliwia tworzenie, rysowanie lub nakładanie wszelkiego rodzaju ozdób na paznokcie zarówno na lakierach hybrydowych, jak i na żelach UV..

Z pomocą Pędzla z włosia syntetycznego Liner można wykonać różne oryginalne rysunki, w zależności od pożądanego rezultatu. Ze względu na fakt, że ma pokrywkę, pędzel może być przechowywany przez długi czas, chroniony przed kurzem, światłem i innymi czynnikami.

 

Pędzel z włosia syntetycznego podwójny owalny / szpatułka  (ref. 28509)

Ten dwustronny pędzel jest łatwy w użyciu zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, ze względu na sposób cięcia włosia. Jest bardzo praktyczny przy nakładaniu żelu UV z owalną stroną (język kota) i drugim kwadratem. Jeśli nie wiesz, jakim rodzajem pędzla chcesz wykonać manicure, pędzel ten daje możliwość wypróbowania obu wariantów.

Wykonany z wysokiej jakości syntetycznego Pędzel z włosia syntetycznego podwójny owalny / płaski jest łatwy w utrzymaniu, czyszczony czystą serwetką lub specjalnym roztworem. Ze względu na fakt, że ma pokrywkę, pędzel może być przechowywany przez długi czas, chroniony przed kurzem, światłem i innymi czynnikami.

 

Wybierz profesjonalne pędzle Melkior, aby uzyskać nieskazitelny manicure!