Chcesz uzyskać świecący aspekt? Na pewno wyjdziesz z anonimowości, jeśli użyjesz ultra-metalicznego cienia do powiek 3D, idealnego aby stworzyć sensacjonalny makijaż!

Melkior stworzył 3 wspaniałe odcienie ultra-metalicznych cieni do powiek 3D, dostępne zarówno w pudełku, jak i rezerwa :

  •          Cień do Powiek Ultra-Metalic 3D LOVE POTION (ref.11990, 11890 )
  •          Cień do Powiek Ultra-Metalic 3D SWEETHEART  (ref.11991, 11891)
  •          Cień do Powiek Ultra-Metalic 3D SUGAR BABE (ref.11992, 11892)

Nowe odcienie Melkior mają tak kremową i aksamitną konsystencję, że nasycenie odcienia jest maksymalne. Nie potrzebujesz już specjalnej bazy pod cienie, a jedynie klasyczną bazę do oczu. Dlatego metoda aplikacji jest klasyczna: za pomocą płaskiego lub okrągłego pędzla użyj ultra-metalicznego cienia do powiek po nałożeniu bazy.

Starannie dobrane składniki zapewniają wysoką przyczepność, łatwą aplikację i intensywny  metaliczny aspekt, wytrzymałość i efekt 3D, już popierwszej aplikacji. Te odcienie są również wodoodporne.

Intensywnie napigmentowane odcienie mają dobrą przyczepność do skóry i przedłużoną odporność. Nakładają się równomiernie na powiekę i bardzo łatwo rozcierają.

Co więcej, w tej kolekcji cudowne jest to, że możesz zastosować cień do powiek bez obawy, że stworzysz plamy. Dzięki tej teksturze bardzo trudno jest popełnić błędy i bardzo łatwo uzyskać idealny makijaż!

Można go łatwo nakładać, zarówno na mokro, jak i na sucho, za pomocą pędzla lub palca. Jest idealny do stosowania jako eyeliner po nałożeniu na mokro.

Możesz uzyskać efekt Smokey Eyes, jeśli nałożysz cień na część ruchomą powieki, a za pomocą okrągłego pędzelkarozetrzesz kolor  na łuk brwiowy; w przypadku klasycznego makijażu cień można nakładać tylko na górną powiekę.

Dodaj do swojej palety nowe odcienie cieni do powiek i stwórz makijaż o intensywnym metalicznym aspekcie i efekcie 3D!