My, kobiety, chcemy wyglądać idealnie niezależnie od okoliczności, dlatego musimy mieć wysokiej jakości produkty kosmetyczne w kosmetyczce, aby pomogły nam osiągnąć pożądany cel. Podkład jest jednym z najpopularniejszych produktów do makijażu, ale nie wszystkie kobiety wiedzą, jak wybrać odpowiedni dla swojej cery.

 

Ten produkt do makijażu pomaga zamaskować niedoskonałości i uzyskać naturalny oraz matowy aspekt skóry. Ponadto chroni ją  przed działaniem promieni słonecznych, a także przed innymi czynnikami zewnętrznymi, ale aby cieszyć się wszystkimi oferowanymi przez niego korzyściami, ważne jest, aby stosować odpowiedni dla typu cery. Oto jak wybrać najlepszy podkład do typów cery:

 

Weź pod uwagę typ cery

 

Aby stworzyć efekt cery porcelanowej, musisz wybrać formułę odpowiednią dla Twojej skóry. Jeśli masz tłustą cerę,  potrzebujesz podkładu o wysokim kryciu, takiej jak Full Coverage stworzony przez Melkior Professional.

 

Ten produkt do makijażu posiada gęstszą konsystencję, dzięki czemu skutecznie pokrywa plamy pigmentacyjne, pajączki, zaskórniki i inne niedoskonałości skóry. Dlatego idealnie nadaje się do skóry mieszanej. Użyj Full Coverage, a uzyskasz matowy, równomierny wygląd.

 

Natomiast jeśli masz suchą cerę, oznacza to, że Twoja skóra nie zatrzymuje sebum, a jej wygląd jest ostrzejszy, więc najlepszym podkładem dla Ciebie jest ten o lekkiej konsystencji, który nawilży skórę i nada jej blask. Wypróbuj Fluid Foundation od Melkior, a będziesz cieszyć się miękką, rozświetloną i nawilżoną skórą.

 

Dowiedz się, jaki jest odcień twojej skóry

 

Aby uniknąć pojawienia się efektu maski, konieczne jest prawidłowe wybranie odcienia podkładu, a sezon odgrywa ważną rolę w tym zakresie. Jeśli jest lato, przetestuj ten produkt do makijażu tak blisko obszaru klatki piersiowej, jak opala się skóra,  będziesz potrzebować ciemniejszego odcienia niż przez resztę roku..

 

Natomiast zimą, możesz przetestować ten rodzaj produktu na szczęce,  blisko obszaru szyi. Jeśli podczas testowania nie zauważysz różnicy między aplikowanym obszarem a resztą twarzy, oznacza to, że znalazłaś idealny odcień.

 

Nie nakładaj na  nie nawilżoną skórę

 

Nawet jeśli znalazłaś najlepszy podkład, konieczne jest jego użycie po nałożeniu bazy do makijażu. To nawilży i przygotuje skórę na następne produkty do makijażu, a na Melkiorprofessional.pl znajdziesz idealną bazę pod makijaż dla Twojego rodzaju skóry. Użyj tego produktu, a będziesz zaskoczona, jak wyrówna teksturę Twojej cery!

 

Jeśli więc nie jesteś zadowolona z dotychczasowego odcienia podkładu, weź pod uwagę powyższe wskazówki, a na pewno znajdziesz ten, który jest dla Ciebie idealny. Specjaliści Melkior Professional są dostępni dla wszelkich informacji, więc nie wahaj się z nimi skontaktować!