*NowyPuder Rozświetlający zDrobinkami Melkior  nadaje skórze blask i nieskazitelny wygląd.

Nowa formuła PudruRozświetlającego zDrobinkami Melkior (ref. 13808) oparta jest na skrobi ryżowej (o wysokich właściwościach wchłaniających) , silikonie I nice (nadaje naturalny połysk).

Jak go używać? Nakładaj pędzlem do pudru na całą twarz lub ciało. Można go stosować zarówno przed jak i po nałożeniu podkładu. Opakowanie pudru wyposażone jest w sitko ułatwiające aplikację i dozowanie. Zawiera również puszek ułatwiający aplikację.

Puder rozświetlający z drobinkamijest beżowo złoty o transparentnej formule i delikatnej konsystencji. Zawiera perłowe drobinki, które odbijają światło i nadają skórze promienny i zdrowy wygląd. Nie wysusza skóry. Utrwala makijaż i nadaje subtelny blask.

 

*Nowy Puder HD translucentny Melkior ma delikatną konsystencję i dopasowuje się do wszystkich odcieni skóry.

Puder HD translucentny Melkior  (ref. 13525) utrwala podkład, zapobiegając efektowi nieestetycznego blasku i pozostawiając wyjątkowo delikatne uczucie w dotyku. Jest idealny do codziennego użytku, a także do nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości HD, skóra wygląda nieskazitelnie nawet na małym ekranie. Posiada działanie matujące. Nie wysusza skóry i absorbuje nadmiar sebum dając doskonałe wykończenie.

Jak go używać? Nakładaj pędzlem do pudru na całą twarz. Można go stosować na czystą skórę, na podkład i w okolicach oczu, zapobiegając gromadzeniu się cienia na dolnej powiece i pomagając w rozcieraniu kolorów. Opakowanie pudru wyposażone jest w sitko ułatwiające aplikację i dozowanie. Zawiera puszek dla łatwej aplikacji. W momencie nakładania jest bardzo przezroczysty.